منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX 22 دلار را به عنوان بازگرداندن اصلاحات رد می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX 22 دلار را به عنوان بازگرداندن اصلاحات رد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن در حال حاضر منفی است. گاوها موفق شدند روز گذشته با تلاش برای افزایش ارزش سکه، روند مثبت را گسترش دهند، اما افزایش قیمت در حد ملایم بود. با این حال، حمایت آنها از کاهش قیمت جلوگیری کرد و روز نزدیک به سقف قیمت قبلی خود را به پایان رساند. با این حال، به دلیل فشار فروش قبلی، قیمت امروز به سطح 21.13 دلار کاهش یافت. به دلیل فشار شدید فروش بالاتر از سطح قیمت فعلی، گاوها نتوانستند به منطقه 22 دلاری نفوذ کنند.

نمودار قیمت یک روزه AVAX/USD: فشار فروش قوی بالاتر از سطح قیمت فعلی وجود دارد

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نشان دهنده کاهش قیمت امروز به دنبال تلاش های صعودی دیروز است. پس از رسیدن به مقاومت نزدیک به 21.86 دلار در ابتدای روز، آواکس از آن زمان تاکنون افت کرده است. سکه در هفته گذشته شاهد افت قابل توجهی و سایر روزهای صعودی بود، اما امروز سکه 0.34 درصد از ارزش خود را از دست داد، در حالی که در هفت روز گذشته تقریباً 1.26 درصد افزایش داشت. علاوه بر این، ارزش بازار 0.41 درصد کاهش یافته و حجم معاملات نیز 45 درصد کاهش یافته است.

AVAX 1 1
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

باند پایین در سطح 14.92 دلار قرار دارد و نشان دهنده حمایت ارز دیجیتال است، در حالی که باند بالایی در سطح 22.60 دلار قرار دارد و نشان دهنده مقاومت AVAX است. نوارهای بولینگر دارای ناحیه پوشش باریک تری هستند. میانگین ارزش باندهای بولینگر در قیمت 18.77 دلار است. میانگین متحرک (MA) در سطح 21.13 دلار بالاتر از سطح قیمت و منحنی SMA 50 قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 58 دارای شیب منفی است که نشان می دهد فشار فروش وجود دارد حتی اگر RSI همچنان نزدیک به منطقه بیش از حد خرید باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن، خرس‌ها در تمام طول روز بدون هیچ کمکی از سوی خریداران، کنترل بازار را در دست داشته‌اند، زیرا شمعدان‌های قرمز به طور مرتب شکل می‌گیرند که نشان‌دهنده کاهش بیشتر قیمت است. در ساعات اخیر، سطح قیمت ها نیز کاهش بیشتری یافته است زیرا خرس ها از هر فرصتی استفاده می کنند

.

AVAX 4 1
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

گسترش باندهای بولینگر نشان می دهد که نوسان بالاتر از حد متوسط ​​است. باند پایینی باندهای بولینگر 18.96 دلار و باند برتر 22.92 دلار است. باندهای بولینگر اکنون به طور متوسط ​​20.94 دلار تولید می کنند.

میانگین متحرک به سمت پایین و نزدیک به سطح قیمت در نمودارهای ساعتی حرکت می کند که نشان دهنده یک اقدام منفی است. اگرچه هنوز در محدوده خنثی بالاتر قرار دارد، اما شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز کاهش یافته است و اکنون در شاخص 53 قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

با توجه به اینکه قیمت به طور کلی در حال کاهش است، ارز دیجیتال در تحلیل قیمت بهمن 1 روزه و 4 ساعته شاخص های منفی را نشان می دهد. با توجه به اینکه قیمت در حال حاضر در 21.14 دلار است، انتظار داریم تا پایان روز به روند کاهشی خود ادامه دهد، هرچند به آرامی.