منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX 12.53 دلار را آزمایش می کند، با هدف بعدی 12.85 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX 12.53 دلار را آزمایش می کند، با هدف بعدی 12.85 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای امروز صعودی است زیرا حرکت صعودی سطح قیمت را به 12.53 دلار افزایش داده است، که افزایش قابل توجهی از محدوده معاملاتی دیروز 12.15 دلار است. سطح مقاومت بعدی برای AVAX/USD 12.85 دلار است و احتمالاً این هدف برای گاوها در روزهای آینده خواهد بود. با این حال، پشتیبانی قوی را می توان در 12.15 دلار یافت، بنابراین معامله گران باید در صورت عقب نشینی ناگهانی، مراقب این قیمت باشند.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته نزدیک به 2.56 درصد افزایش یافته است و این حرکت صعودی احتمالاً با ورود سرمایه گذاران بیشتری به بازار ادامه خواهد داشت. حجم معاملات 24 ساعته برای AVAX/USD در حال حاضر در حدود 182 میلیون دلار با ارزش بازار 3.774 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAXUSD: هلیوم به 12.53 دلار بهبود می یابد

نمودار قیمت 1 روزه برای تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که سکه در 24 ساعت گذشته در محدوده 12.15 دلار معامله شده است، قبل از رسیدن به بالاترین سطح 12.53 دلار. حرکت صعودی که AVAX/USD را به این سطح جدید سوق داده بود، احتمالاً در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت، زیرا سرمایه‌گذاران بیشتری وارد بازار می‌شوند و تقاضا برای دارایی‌های دیجیتال را افزایش می‌دهند.

تصویر 383
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

نوسانات تا حدی کاهش یافته است اما همچنان بالاست. میانگین باندهای بولینگر اکنون به 12.53 دلار رسیده است. در حالی که ارزش باند بولینگر بالای 12.85 دلار است که نشان دهنده مقاومت است و ارزش باند بولینگر پایین در سطح 12.15 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا شاخص 36.96 بهبود یافته است و همچنان منحنی صعودی خود را حفظ می کند و به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نشان می دهد که قیمت در شروع جلسه معاملاتی به سرعت به سمت بالا نوسان کرد اما با رد شدن در 12.85 دلار مواجه شد و خرس ها قیمت را به 12.15 دلار کاهش دادند. نزولی در روزهای گذشته مشاهده شد و قیمت در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد. خط روند صعودی نشان دهنده بازگشت صعودی است و چندین بار آزمایش شده است.

تصویر 384
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

اندیکاتور باندهای بولینگر مقادیر زیر را در نمودار چهار ساعته قیمت نشان می دهد. ارزش بالا 12.99 دلار است، در حالی که ارزش پایین 11.39 دلار است. RSI نزدیک به منطقه اشباع خرید رسیده است زیرا این اندیکاتور در شاخص 43.53 معامله می شود. RSI طی چهار ساعت گذشته کاهش یافت، اما با شروع دوباره خرید، دوباره به سمت بالا برگشت. MA همچنین در زیر سطح قیمت در 12.41 دلار معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که روند تغییر کرده است زیرا حرکت صعودی مداوم به دستیابی به یک خط روند صعودی کوتاه مدت کمک کرده است که ممکن است در آینده نیز ادامه یابد. قیمت دوباره در حال افزایش است، اما مقاومت قوی در بالای سطح 12.85 دلار مشاهده شد، بنابراین انتظار داریم که AVAX برای چند ساعت قبل از حرکت به سمت بالاتر اصلاح کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.