منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پشتیبانی را در 18 دلار پیدا می کند، آیا گاوها می توانند از سطح دفاع کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پشتیبانی را در 18 دلار پیدا می کند، آیا گاوها می توانند از سطح دفاع کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت جانبی زیر 20 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 18.04 دلار است
  • AVAX با مقاومت در مرز 20.00 دلار و بالاتر از آن در 22.32 دلار مواجه است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX در نهایت حمایت خود را در مرز 18.00 دلار پیدا کرده است که باعث کاهش فشار نزولی قابل توجهی شده است. با این حال، بعید است که دارایی بهبودی شدیدی را نشان دهد زیرا فعالیت معاملاتی در کوتاه مدت کم باقی می ماند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته، احساس نزولی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ، حرکت‌های منفی قیمت را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی عبارتند از BNB و ETH که به ترتیب کاهش 8.99 و 8.04 درصدی را مشاهده کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پشتیبانی را در 18.00 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پشتیبانی را در 18 دلار پیدا می کند، آیا گاوها می توانند از سطح دفاع کنند؟  1
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی قوی را همانطور که در عمق بالای هیستوگرام مشاهده می شود نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر این اندیکاتور نشان دهنده یک حرکت نزولی در حال افزایش است، زیرا اکشن قیمت در حدود مارک 18.00 دلار پشتیبانی می کند.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته منفی است. با این حال، از آنجایی که بازار AVAX به شدت نزولی شد، EMA ها شروع به حرکت به سمت پایین کردند و 12-EMA پیشتاز را در دست گرفت. در زمان انتشار، با افزایش فعالیت فروش در ساعات اخیر، 12-EMA به شدت از 26-EMA متفاوت است.

RSI از 30 می در منطقه خنثی معامله می شد زیرا نوسانات قیمت برای Avalanche در نمودارهای کوتاه مدت کاهش یافت. با این حال، دیروز این اندیکاتور به سمت منطقه اشباع فروش فرو رفت. این اندیکاتور در حال حاضر به سمت بالا حرکت می کند زیرا عملکرد قیمت در مرز 18.00 دلار پشتیبانی می شود. با این حال، فشار نزولی قوی همچنان بر بازارهای AVAX فشار می آورد.

باندهای بولینگر تا 10 ژوئن باریک بودند اما پس از آن با مشاهده نوسان شدید قیمت، واگرایی شدیدی را نشان دادند. در حال حاضر، این اندیکاتور همچنان در حال گسترش است تا فعالیت نزولی شدید را تسهیل کند. در زمان چاپ، حد پایین‌تر در علامت 18.02 دلار پشتیبانی می‌کند در حالی که خط میانگین مقاومت را در علامت 22.32 دلار نشان می‌دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال فروش را با 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که خرس ها را پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، شش شاخص از گاوها حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، شش اندیکاتور روی حصار می نشینند و هیچ یک از طرفین بازار را پشتیبانی نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 16 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها دو اندیکاتور نشان دهنده حرکت رو به بالا است. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، هشت نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پشتیبانی را در 18 دلار پیدا می کند، آیا گاوها می توانند از سطح دفاع کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که پس از رد شدن در قیمت 28.00 دلار، گاوها قادر به ایجاد حرکت نیستند و پس از تلاش در اطراف علامت 24.00 دلار برای چند روز آینده، حرکت نزولی حاکم شد. با این حال، گاوها حمایت خود را در قیمت 18 دلار پیدا کردند و حرکت نزولی بیشتر در کوتاه مدت بعید است.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که AVAX حرکت جانبی را مشاهده کند زیرا فشار نزولی در سطح حمایت 18.00 دلار تبخیر می شود. علاوه بر این، با کاهش حجم تجارت، فعالیت فروش در حال کاهش است. معامله گران باید انتظار حرکت بین 18 دلار و 20.00 دلار را داشته باشند و فضایی برای حرکت بیشتر به سمت بالا وجود داشته باشد.