منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از یک روند صعودی به 18.74 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از یک روند صعودی به 18.74 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار نسبتاً صعودی در کوتاه مدت است. دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 6 درصد افزایش یافته است و در زمان انتشار حدود 18.74 دلار معامله می شود. تحلیل قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته روند صعودی بازار را نشان می دهد. دارایی دیجیتالی معاملات را با قیمت 17.65 دلار آغاز کرد و قبل از تصحیح کاهش، به بالاترین حد روزانه 18.84 دلار رسید.

دارایی دیجیتال با مقاومت قریب الوقوع در سطح 18.84 دلار مواجه است. با این حال، یک حرکت صعودی قوی می تواند شاهد افزایش دارایی دیجیتال از این سطح باشد و به زودی سطح 20.00 دلار را هدف قرار دهد. از جنبه نزولی، سطوح پشتیبانی کلیدی برای قیمت‌های AVAX در 16.73 دلار دیده می‌شود و شکستن زیر این سطح می‌تواند منجر به کاهش دارایی دیجیتال به سمت سطح پشتیبانی 15.00 دلار شود.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: احساسات صعودی ثابت

نمودار قیمت روزانه تحلیل قیمت بهمن نشان دهنده روند صعودی قوی در بازار است. حجم معاملات 24 ساعته برای دارایی دیجیتال بیش از 71 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 642 میلیون دلار معامله می شود. ارزش بازار برای دارایی دیجیتال نیز حدود 6 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر 5.28 میلیارد دلار معامله می شود.

تصویر 52
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در نمودار روزانه یک روند صعودی را نشان می دهد که از سطح 50 عبور می کند و در حال حاضر روی 62 معامله می شود. اندیکاتور MACD نیز با عبور خط سیگنال از بالای هیستوگرام در محدوده صعودی قرار دارد. باند بولینگر بالا با قیمت 20 دلار و باند بولینگر پایین با 15.97 دلار مشاهده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: روند صعودی در بازی

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت بهمن روند صعودی بازار را در کوتاه مدت نشان می دهد زیرا قیمت ها از سطح 18.00 دلار عبور کردند و در حال حاضر با مقاومت در سطح 18.84 دلار روبرو هستند. اندیکاتور RSI در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است و در حال حاضر روی 66 معامله می شود. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و افزایش بیشتر در شتاب خرید می تواند منجر به هدف قرار دادن قیمت ها به سطح 20.00 دلار به زودی و باندهای بولینگر شود. در حال گسترش

تصویر 51
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که رفتار ارز دیجیتال نشان می دهد که یک روند صعودی کامل با پتانسیل صعودی بیشتر دنبال می کند. خوشبختانه، بازار اخیراً تحت سلطه کامل صعودی قرار گرفته است، اما نشانه هایی از ثبات کامل را از سوی گاوها نشان می دهد. با تلاش گاوها برای هدف قرار دادن سطح 20.00 دلار، قیمت بالاتر رفته است. شاخص‌های فنی 24 ساعته و 4 ساعته همگی نشان‌دهنده سود بیشتر در بازار هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.