منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از یک دوره صعودی قوی به 17.15 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از یک دوره صعودی قوی به 17.15 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان داد که بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر در یک روند صعودی است. بازار در چند ساعت گذشته افزایش یافته است و AVAX/USD در حال حاضر 17.15 دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد رشد داشته است و به نظر می رسد روند صعودی در آینده نزدیک ادامه یابد.

جفت AVAX/USD در حال حاضر با مقاومت 17.56 دلاری مواجه است و اگر گاوها بتوانند این سطح را بشکنند، احتمالاً قیمت تا 20 دلار افزایش خواهد یافت. از جنبه نزولی، پشتیبانی از جفت AVAX/USD 15.93 دلار است و اگر خرس‌ها قیمت را به زیر این سطح برسانند، احتمالاً این جفت به 13.50 دلار کاهش می‌یابد. حجم معاملات 24 ساعته برای جفت AVAX/USD 361 دلار است. میلیون دلار، و کل سرمایه بازار شبکه Avalanche 4.88 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 24 ساعته: گاوها در کنترل

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که قیمت ها در چند ساعت گذشته در یک روند صعودی ثابت بوده اند و در 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشته اند. به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها به راحتی تمام سطوح کلیدی را به سمت صعودی رسانده اند. قیمت ها به بالاترین حد خود در 17.56 دلار رسیده اند و در حال حاضر، به نظر می رسد در اطراف این سطح تثبیت شوند.

تصویر 39
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

MACD در بازه زمانی 1 روزه در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال از بالای هیستوگرام عبور کرده است. RSI برای جفت AVAX/USD در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است، که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد خرید است و ممکن است به زودی اصلاح شود. میانگین متحرک ساده 50 روزه در حال حاضر 12.21 دلار است و میانگین متحرک ساده 200 روزه 8.64 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: روند صعودی در بازی

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که قیمت‌ها تمام سطوح کلیدی را با سهولت بالا برده‌اند، زیرا به نظر می‌رسد بازار در یک روند صعودی قرار دارد. انتظار می رود که با توجه به اینکه بازار در روند صعودی قرار دارد، قیمت همچنان به رشد خود ادامه دهد. AVAX/USD نشان می دهد که خریداران در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند زیرا به دنبال افزایش قیمت ها به سطح 20 دلار هستند.

تصویر 38
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد AVAX/USD در بازه زمانی 4 ساعته در حال عبور از محدوده خرید بیش از حد است زیرا RSI در حال حاضر روی 71.46 است. MACD برای جفت AVAX/USD در منطقه صعودی حرکت می کند و خط سیگنال در حال حاضر بالای هیستوگرام است. میانگین متحرک ساده 50 روزه بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه است که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که جفت AVAX/USD در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد و انتظار می رود در آینده نزدیک به روند صعودی خود ادامه دهد. به نظر می رسد بازار در حال حاضر در حال تثبیت شدن است زیرا برای حرکت بعدی خود آماده می شود. تحلیل اندیکاتور فنی در بازه زمانی 4 ساعته و 24 ساعته نشان می دهد که بازار در روند صعودی قرار دارد و انتظار می رود روند صعودی ادامه یابد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.