منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از روند صعودی به 17.6 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از روند صعودی به 17.6 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن امروز یک روند صعودی کامل را نشان می‌دهد که با فضای اضافی برای فعالیت‌های صعودی، شتاب دوباره به دست می‌آورد. AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 17.6 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 5.38 درصد رشد داشته است، با حجم معاملات 459,275,012 دلار با ارزش بازار زنده 4,972,069,836 دلار و رتبه 17 در رتبه بندی ارزهای دیجیتال. بازار دیروز با یک شتاب سقوط به پایان رسید و امروز با نشانه های امیدوارکننده صعودی باز می شود که به سقوط دیروز زیر 16.5 دلار افزوده است. علاوه بر این، نوسانات غیرفعال باقی می‌ماند و به گاوها فرصت کمتری برای تصاحب کامل می‌دهد.

تحلیل 4 ساعته AVAX/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان دهنده نوسانات بازار به دنبال یک روند اندکی کاهشی است، به این معنی که قیمت های AVAX/USD به طور فزاینده ای مستعد نوسانات نوسانی هستند. سقف بالای باند Bollinger 18.1 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای AVAX عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند Bollinger با قیمت 15.8 دلار در دسترس است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای AVAX عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD از منحنی میانگین متحرک عبور کرده است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. در نتیجه، گاو نر به تازگی وارد عمل شده و بازار را با طوفانی تسخیر کرده است. با این حال، سلطنت آنها ممکن است طولانی نباشد زیرا به نظر می رسد حرکت قیمت به سمت بالا مثبت است و پتانسیل شکستن مقاومت بازار را دارد که نشان دهنده شانس قوی برای حرکت معکوس است.

تصویر 338
منبع نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 57 است که ارز دیجیتال را تثبیت می کند و وارد منطقه خنثی بالایی می شود. با این حال، می‌توانیم RSI را در مسیر نزولی دنبال کنیم که نشان‌دهنده تسلط فعالیت فروش و کاهش بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن، نوسانات بازار را به دنبال یک روند کاهشی نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد با نوسانات نوسانات، احتمال نوسانات AVAX/USD کاهش می‌یابد. حد بالای باند بولینگر 26.9 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. در مقابل، حد پایین تر برای باند بولینگر 11.6 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای AVAX عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده حرکت صعودی است. با این حال، جهت بازار به سمت یک حرکت صعودی تغییر می کند و پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. گاوها به طور کامل بازار را تسخیر کرده اند و موضع خرس ها را تضعیف کرده اند. به نظر می رسد که شانس از هر نظر به نفع گاوها پشته است.

تصویر 337
منبع نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 39 است که نشان دهنده ارزش کمتر ارز دیجیتال است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت مسیر صعودی را به سمت منطقه تورم دنبال می‌کند و نشانه‌هایی از افزایش ارزش ارزهای دیجیتال و حرکت به سمت ثبات و فعالیت خرید شدید را نشان می‌دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

نتیجه‌گیری تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که رفتار ارز دیجیتال نشان می‌دهد که یک روند صعودی کامل با پتانسیل صعودی بیشتر دنبال می‌کند. خوشبختانه، بازار اخیراً تحت سلطه کامل صعودی قرار گرفته است، اما نشانه هایی از ثبات کامل را از سوی گاوها نشان می دهد.

امتیاز RSI نشان می دهد که افزایش ارزش در روزهای آینده اجتناب ناپذیر است. گاوهای نر در اینجا پای قوی دارند و ممکن است به زودی کل بازار را در بر گیرند. باید منتظر ماند و دید که بازار برای بهمن چه تصمیمی می گیرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.