منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از رسیدن به ATH در 135 دلار اصلاح می شود

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از رسیدن به ATH در 135 دلار اصلاح می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن امروز نزولی است.
  • AVAX/USD از روند صعودی بیشتر رد می شود.
  • پشتیبانی با قیمت 128 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که سکه دیروز به بالاترین حد خود در 135 دلار رسید. یک نوسان بالا به سمت 151.4 دلار نیز مشاهده شد، اما قیمت آن به 135 دلار محدود شد، زیرا رقم قبلی فقط یک افزایش تند برای چند دقیقه بود. با این حال، با افزایش فشار فروش در بازار، سکه از حرکت صعودی بیشتر کاهش یافت، که طبیعی است زیرا سکه به مدت چهار روز متوالی به طور مداوم دامنه صعودی را پوشش می داد.

به نظر می رسد امروز به نام خرس ها نامگذاری شده است زیرا کاهش قابل توجهی در قیمت مشاهده شده است و نزدیک ترین حمایت 128 دلار و پس از آن حمایت دیگر با قیمت 126 دلار وجود دارد. با این حال، ارز دیجیتال همچنان توانسته بالای مرز 30 دلار باقی بماند، اما ممکن است در ساعات آینده به محدوده 120 تا 130 دلار کاهش یابد.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: عملکرد قیمت را مدیریت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه بهمن کاهش قیمت را نشان می دهد زیرا سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 131.46 دلار معامله می شود، ارز دیجیتال امروز در محدوده 138 تا 128 دلار معامله می شود و تغییرات بیشتر نیز ممکن است. AVAX/USD در 24 ساعت گذشته 0.75 درصد از ارزش خود را از دست داده است، اما از سوی دیگر، AVAX افزایش ارزش فوق العاده 45.8 درصدی را در هفته گذشته نشان می دهد. حجم معاملات 24.2 درصد کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از رسیدن به ATH در 135 دلار اصلاح می شود
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای AVAX بالا است زیرا باندهای بولینگر همچنان با باند بالایی در 135 دلار گسترش می‌یابند که نشان دهنده مقاومت است که قبلا سطح پشتیبانی فنی بود زیرا قیمت به زیر این سطح رسیده است و اکنون میانگین باندهای بولینگر نشان دهنده حمایت است. برای سکه در مارک 99 دلار. با این حال، سطوح مختلف حمایتی زیادی وجود دارد که توسط گاوها بالاتر از حمایت 99 دلاری تعیین شده بود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) یک شیب رو به پایین را نشان می دهد که به فعالیت فروش که از امروز در بازار آغاز شده است اشاره می کند. RSI همچنان در منطقه اشباع خرید در شاخص 75 قرار دارد اما ممکن است به منطقه خنثی سقوط کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نشان می دهد که جفت ارز دیجیتال نسبت به هشت ساعت آخر جلسه دیروز به روند نزولی ادامه می دهد و خرس ها برای امروز نیز ادامه دارند، زیرا هر دو کندل جلسه امروز نیز قرمز هستند و پیشرفت نزولی را نشان می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از رسیدن به ATH در 135 دلار اصلاح می شود
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

اما میانگین شاخص نوسانات در نمودار 4 ساعته نشان دهنده منطقه حمایتی برای AVAX در 130 دلار است، و AVAX ممکن است تلاش های صعودی را برای جلوگیری از افت بیشتر قیمت مشاهده کند. این اندیکاتور همچنین نشان می دهد که نوسانات در نمودار 4 ساعته محدود است، اما خوشبختانه، باند پایین به سمت بالا حرکت می کند در حالی که باند بالا حرکت کمتری به سمت پایین را نشان می دهد، که به سطح قیمت اشاره می کند که برای آینده به سمت بالاتر باقی می ماند. روزها. قیمت از میانگین متحرک نیز عبور کرده است که یک علامت نزولی نیز هست. RSI همچنین یک شیب رو به پایین را نشان می دهد که با گذشت زمان تندتر می شود و نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که سکه پس از رسیدن به ATH در حال اصلاح است. تقریباً همین الگو پس از زمانی که AVAX به ATH قبلی در 21 نوامبر رسید مشاهده شد. سطح حمایتی که با میانگین میانگین باندهای بولینگر در 131 دلار نشان داده شده است، ممکن است به کاهش قیمت کمک کند، اما اگر فشار فروش افزایش یابد و حمایت از بین برود، ممکن است AVAX به دنبال حمایت حدود 128 دلار باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.