منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از رد شدن در 17.00 دلار به زیر 16.00 دلار سقوط می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از رد شدن در 17.00 دلار به زیر 16.00 دلار سقوط می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت نزولی به 15.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 15.50 دلار است
  • AVAX با مقاومت در سطح 16.30 دلار روبرو است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX بالاتر از مرز 17.00 دلار قرار گرفته است و قیمت به زیر مرز 16.00 دلار کاهش یافته است. در حال حاضر، نوسان قیمت پایین است، اما فشار نزولی در حال افزایش است زیرا AVAX برای یافتن پشتیبانی تلاش می کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ حرکت مثبت قیمت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل DIVI و XMR هستند که به ترتیب شیب 7.30 و 6.80 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به زیر 16.00 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از رد شدن در 17.00 دلار به زیر 16.00 دلار می رسد.
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی کم را همانطور که در ارتفاع کوتاه هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر این اندیکاتور حاکی از یک حرکت صعودی کاهشی است زیرا قیمت به زیر مرز 16.00 دلار می رسد.

EMAها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته منفی است. با این حال، از آنجایی که بازارها فعالیت صعودی را مشاهده می کنند، EMA ها به موقعیت متوسط ​​باز می گردند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر شیب رو به بالا EMA ها کاهش یافته است و دو EMA شروع به همگرایی کرده اند.

RSI در 13 ژوئن وارد منطقه اشباع فروش شد، اما از آن زمان به دلیل تثبیت قیمت در حدود 0.5000 دلار، به منطقه خنثی بازگشت. در زمان انتشار، این شاخص در زیر سطح متوسط ​​در 50.00 معامله می شود و در 40.84 شناور است و به صورت افقی با یک سوگیری نزولی حرکت می کند. موقعیت فعلی فضایی را برای حرکت فرار در هر جهت باز می کند، در حالی که شیب فعلی فشار کم را از هر طرف بازار نشان می دهد.

باندهای بولینگر تا 10 ژوئن باریک بودند اما پس از آن با مشاهده نوسان شدید قیمت، واگرایی شدیدی را نشان دادند. در حال حاضر، این اندیکاتور شروع به نشان دادن یک کانال باریک کرده است زیرا عمل قیمت در حدود 16.00 دلار تثبیت شده است. در زمان پرس، حد پایین اندیکاتور در علامت 14.88 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که خط میانگین سطح مقاومت را در علامت 16.30 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال فروش را با 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که خرس ها را پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی اندک یا اصلاً نداشته اند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نیز این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها سه اندیکاتور نشان دهنده حرکت رو به بالا است. این تجزیه و تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از رد شدن در 17.00 دلار به زیر 16.00 دلار سقوط می کند.
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که گاوها تلاش کردند تا یک رالی را آغاز کنند اما در قیمت 17.00 دلار رد شدند زیرا حرکت صعودی پایین بود و فشار فروش همچنان در حال افزایش بود. در حال حاضر، قیمت به زیر مرز 16.00 دلار سقوط کرده است و نشانه هایی از حرکت نزولی بیشتر را نشان می دهد زیرا خرس ها بر بازار تسلط دارند.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که AVAX با تسلط خرس ها به سمت پایین تا مرز 15.00 دلار حرکت کند. علاوه بر این، این پیشنهاد توسط شاخص‌های فنی میان‌مدت پشتیبانی می‌شود که تسلط نزولی قوی را نشان می‌دهد. اگر گاوها نتوانند از مرز 15.00 دلار دفاع کنند، احتمالاً AVAX دوباره به مرز 14.00 دلار سقوط خواهد کرد.