منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از حرکت صعودی به 29.68 دلار صعود می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از حرکت صعودی به 29.68 دلار صعود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که جو بازار در حال حاضر صعودی است و انتظار می رود قیمت ها در آینده نزدیک افزایش یابد. حمایت کلیدی برای قیمت های AVAX در 28.26 دلار دیده می شود، در حالی که مقاومت در 30.26 دلار دیده می شود. شکست در ابتدای این جلسه معاملاتی دیروز مشاهده شد و از آن زمان قیمت ها بیش از 2.63 درصد افزایش یافته است.

دارایی دیجیتال AVAX اخیراً در حال رشد بوده و در 24 ساعت گذشته دستاوردهای چشمگیری داشته است. در زمان نگارش این مقاله، AVAX با قیمت 29.68 دلار معامله می شود. ارزش بازار دارایی دیجیتال نیز از 7.7 میلیارد دلار قبلی به 8.4 میلیارد دلار افزایش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته 578،693،953 دلار ثبت شده است. این دارایی دیجیتال در چند روز اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته است و پس از آشفتگی های اخیر بازار به عنوان یکی از بهترین عملکردها در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: شکل‌های احساسات صعودی ثابت

نمودار روزانه تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که قیمت‌ها در چند ساعت گذشته در یک روند صعودی ثابت بوده‌اند و در 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشته‌اند. قیمت ها از سطح حمایت 28 دلار گذشته و در حال حاضر با مقاومت 30.26 دلار روبرو هستند. نمودار 24 ساعته AVAX نشان می دهد که قیمت ها الگوی صعودی را تشکیل داده اند و در حال حاضر بالاتر از سطح 29 دلار معامله می شوند.

تصویر 108
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: Tradingview

اندیکاتور MACD وارد منطقه صعودی شده است و در حال حاضر بالای خط صفر است که نشان دهنده تمایل بازار صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 73.48 قرار دارد و بسیار بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد قیمت ها در حال حاضر در محدوده خرید بیش از حد هستند. MA 50 و MA 200 هر دو به سمت بالا متمایل هستند که نشان می دهد قیمت ها در یک روند صعودی قوی قرار دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: تحولات اخیر

نمودار 4 ساعتی تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت ها الگوی مثلث صعودی تشکیل داده اند و بالاتر از سطح 29 دلار معامله می شوند. قیمت ها نیز از سطح مقاومت 30 دلار خارج شده اند و در حال حاضر با مقاومت 30.26 دلار روبرو هستند.

تصویر 109
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

اندیکاتور MACD در حال حاضر خط آبی را نشان می دهد و بالای خط سیگنال معامله می شود که نشان دهنده تمایل بازار صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر بالاتر از سطح 70 است که نشان می دهد قیمت ها در محدوده خرید بیش از حد هستند. MA 50 در حال حاضر به سمت بالا شیب دارد، در حالی که MA 200 افقی است، که نشان می دهد قیمت ها در یک روند صعودی قوی هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که احساسات بازار صعودی است و به سرمایه گذاران توصیه می شود AVAX را در سطوح فعلی برای بلندمدت خریداری کنند. انتظار می رود که دارایی دیجیتال به زودی از سطح مقاومت 30.26 دلار خارج شود و به سمت سطح 31.00 دلار حرکت کند. با این حال، اگر قیمت ها به زیر سطح 28.26 دلار حرکت کنند، خرس ها می توانند کنترل بازار را در دست بگیرند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.