منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از از دست دادن ارزش 6٪ نزولی باقی می ماند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پس از از دست دادن ارزش 6٪ نزولی باقی می ماند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت امروز بهمن نشان می دهد که روند نزولی در حال افزایش با احتمال نزولی قوی است. AVAX/USD در حال حاضر با 6.45 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 234,486,716 دلار، 13.3 دلار معامله می شود. بازار دیروز با یک شتاب سقوط به پایان رسید و امروز با نشانه های صعودی امیدوارکننده ای باز می شود که به جهش دیروز زیر 13.5 دلار افزوده است. علاوه بر این، نوسانات کاهش می یابد و به گاوها فرصت بیشتری برای بازگشت فوق العاده می دهد. ارزش بازار زنده AVAX 3,996,149,321 دلار است و رتبه 19 را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل 4 ساعته AVAX/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان دهنده نوسانات بازار به دنبال یک روند کاهشی است، به این معنی که قیمت های AVAX/USD به طور فزاینده ای مستعد نوسانات نوسانی هستند. سقف بالای باند Bollinger 15.7 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. در مقابل، حد پایین تر برای باند Bollinger با قیمت 12.5 دلار در دسترس است که به عنوان حیاتی ترین پشتیبانی برای AVAX عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. علاوه بر این، خرس‌ها در چند ساعت گذشته مراقب بازار بوده‌اند و با حرکت قیمت به سمت حمایت حرکت خود را حفظ می‌کنند که نشان‌دهنده شکست در بازار است.

تصویر 219
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 33 است که ارز دیجیتال را در وضعیت کمی کمتر از ارزش گذاری قرار می دهد. علاوه بر این، می‌توانیم RSI را در مسیر نزولی در منطقه کم‌ارزش‌شده دنبال کنیم که نشان‌دهنده تسلط فعالیت فروش است. اگر RSI تصمیم بگیرد بیشتر به سمت یک دوره فعالیت فروش غالب حرکت کند، حرکت معکوس اجتناب ناپذیر خواهد شد و گاوها شانس خود را برای شکوه دوباره خواهند داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن، نوسانات بازار را به دنبال یک روند افزایشی نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد با نوسانات نوسانات، احتمال نوسانات AVAX/USD افزایش می‌یابد. حد بالایی باند بولینگر 20.9 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند بولینگر 13.2 دلار است که قوی ترین پشتیبانی برای AVAX است.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت نزولی است. با این حال، به نظر می رسد جهت گیری بازار در چند روز گذشته ثابت بماند. خرس ها بازار را گرفته اند که موضع گاوها را ضعیف می کند. با این حال، قیمت AVAX/USD به نظر می رسد که باند پشتیبانی را شکسته است، که نشان دهنده شکست در بازار است. این ممکن است باعث عدم تعادل در قدرت در بازار ارزهای دیجیتال شود.

تصویر 220
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 36 است که نشان دهنده ارزش کمتر ارز دیجیتال است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت در منطقه کم‌ارزش‌شده مسیر نزولی را دنبال می‌کند و نشانه‌هایی از کاهش ارزش ارزهای دیجیتال و حرکت به سمت کاهش ارزش و فعالیت شدید فروش را نشان می‌دهد. این ممکن است یک حرکت معکوس قوی در بازار آغاز کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که رفتار ارز دیجیتال نشان می دهد که در صورت شکسته شدن حمایت، از یک روند نزولی کامل با پتانسیل معکوس گسترده پیروی می کند. بازار اخیراً تحت سلطه نزولی قرار گرفته است و به نظر می رسد به اندازه کافی شایستگی آن را حفظ کند. با این حال، آنها در حال حاضر بازار را در بر گرفته اند، و گاوها در حال حاضر در طناب هستند، اما اگر از این شکست استفاده کنند، ممکن است در روزهای آینده طوفانی را تصاحب کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.