منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX نزولی است زیرا قیمت ها زیر 23.39 دلار باقی می مانند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX نزولی است زیرا قیمت ها زیر 23.39 دلار باقی می مانند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت های AVAX در حال حاضر در بازار نزولی هستند. قیمت ها در چند ساعت گذشته روند نزولی داشته اند و در حال حاضر حمایتی در 22.99 دلار پیدا کرده اند. مقاومت کلیدی برای قیمت‌های AVAX در 24.09 دلار مشاهده می‌شود، و شکست بالاتر از این سطح می‌تواند منجر به بازگشت قیمت‌ها به منطقه 25 دلاری شود. با این حال، اگر قیمت‌ها به بالای 24.09 دلار نرسند، می‌توانیم شاهد بازگشت قیمت‌های AVAX به سطح پشتیبانی 22.99 دلار باشیم.

حجم معاملات این دارایی دیجیتال 552 میلیون دلار است. در زمان نگارش این مقاله، آواکس با 0.60 درصد کاهش در قیمت فعلی خود 23.39 دلار معامله شد. ارزش بازار این ارز دیجیتال 6.63 میلیارد دلار است و در حال حاضر در فهرست بزرگترین ارزهای دیجیتال CoinMarketCap بر اساس ارزش بازار، در رتبه 44 قرار دارد.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: قیمت های AVAX ممکن است بیشتر کاهش یابد

نمودار روزانه تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که دارایی دیجیتال در روند نزولی بوده است زیرا خریداران نتوانسته اند قیمت ها را به بالاتر از سطح مقاومت 24.09 دلار برسانند. الگوی سر و شانه نزولی نیز در نمودار روزانه شکل می گیرد که اگر مقاومت 24.09 دلار به زودی شکسته نشود، ممکن است قیمت ها به سطح حمایت 22.99 دلار کاهش یابد.

تصویر 28
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: Tradingview

اندیکاتور RSI برای AVAX/USD در حال حاضر حدود سطح 42 است که نشان می دهد دارایی دیجیتال در حال حاضر در شرایط خرید و فروش بیش از حد نیست. نشانگر MACD برای AVAX/USD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال (آبی) بالای هیستوگرام (قرمز) است. این نشان می دهد که قیمت ها می تواند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد. نشانگر نوار EMA نیز نزولی است زیرا روبان در حال حاضر رو به پایین است.

نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD: روند نزولی بازار

نمودار ساعتی تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار معاملات را در محدوده 23.39 تا 24.09 دلار آغاز کرده است. خروج از این محدوده می تواند منجر به افزایش قیمت ها به سمت منطقه 25 دلاری شود. گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در 4 ساعت گذشته در دست داشتند زیرا قیمت ها را از حمایت 22.99 دلار به سطح فعلی رساندند.

تصویر 27
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: Tradingview

اندیکاتور RSI در حال حاضر زیر سطح 50 قرار دارد که نشان می دهد بازار در حال حاضر در حرکت نزولی قرار دارد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال (آبی) زیر هیستوگرام (قرمز) قرار دارد، اما یک متقاطع می تواند قیمت ها را به سطح حمایت 22.99 دلار برساند. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا روبان EMA در حال حاضر رو به پایین است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در حال حاضر در حرکت نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها نتوانسته اند به بالاتر از سطح مقاومت 24.09 دلار برسند. خرس‌ها و گاوها در حال حاضر برای کنترل بازار در حال مبارزه هستند و خروج از محدوده فعلی می‌تواند منجر به حرکت قیمت‌ها به سمت منطقه ۲۵ دلاری شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.