منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX صعودی است زیرا قیمت ها بالای 15.29 دلار باقی می مانند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX صعودی است زیرا قیمت ها بالای 15.29 دلار باقی می مانند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که توکن بومی آوالانچ، AVAX، در هفته های اخیر دچار افت شده است، زیرا قیمت توکن در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد افزایش یافته است. این افزایش در حالی اتفاق می‌افتد که قیمت بیت‌کوین و اتریوم هر دو کاهش جزئی از بالاترین سطح خود داشته‌اند. در زمان نگارش این مقاله، AVAX با 0.66 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 15.29 دلار معامله می شود. ارزش بازار این توکن 4.3 میلیارد دلار است و هفدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

تصویر 288
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: حرکت صعودی افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت های AVAX در 24 ساعت گذشته افزایش قابل توجهی را ثبت کرده و وارد سطح 16.0 دلار شده اند. بازار در حال حاضر بالاتر از سطح حمایت 15.0 دلاری تثبیت می شود زیرا گاوها تلاش می کنند قیمت ها را بالاتر ببرند.

انتظار می رود که بازار به روند صعودی خود ادامه دهد زیرا خریداران به دنبال خروج از مرز بالایی کانال موازی صعودی هستند. از جنبه نزولی، اگر فشار فروش افزایش یابد، می‌توان انتظار داشت که قیمت‌های AVAX سطح حمایت 15.0 دلاری را دوباره آزمایش کنند.

شاخص های فنی نمودار روزانه از 26 نشانه فنی، 13 نشانگر سیگنال صعودی، 9 نشانگر خنثی و 4 نشانگر نزولی را نشان می دهد. شاخص‌ترین شاخص‌های صعودی، میانگین‌های متحرک هستند که یک شکست احتمالی را به سمت بالا نشان می‌دهند، زیرا خطوط EMA به سمت بالا رفته‌اند.

تصویر 290
نشانگرهای فنی نمودار 24 ساعته AVAX/USD توسط Tradingview

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز سیگنال خرید می دهد زیرا خط MACD (آبی) از بالای خط سیگنال (قرمز) عبور کرده است. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر نیز روند صعودی دارد که نشان دهنده روند صعودی بازار است. در حالی که احساسات کلی بازار صعودی است، نمی‌توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که برخی از شاخص‌های نزولی نیز وجود دارد. شاخص های فنی نزولی قابل توجه عبارتند از شاخص قدرت نسبی (RSI) و نوسانگر عالی. RSI در حال حاضر با 61.71 معامله می شود که در منطقه اشباع خرید قرار دارد.

تحلیل AVAX/USD بر روی نمودار قیمت 4 ساعته: کانال موازی صعودی

نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که قیمت‌های AVAX از 16 مارس 2022 در یک کانال موازی صعودی معامله می‌شوند. بازار دو تلاش ناموفق برای خروج از مرز بالای کانال انجام داده است. با این حال، تلاش سوم امیدوارکننده به نظر می رسد زیرا قیمت در حال حاضر با 15.40 دلار معامله می شود که درست زیر مرز بالای کانال است.

MACD در نمودار 4 ساعته سیگنال خرید می دهد زیرا خط MACD (آبی) از بالای خط سیگنال (قرمز) عبور کرده است. RSI همچنین در منطقه خرید بیش از حد است که نشان می دهد بازار بیش از حد گسترش یافته است. با این حال، ما نمی توانیم احتمال شکست را به سمت بالا کاهش دهیم.

تصویر 289
نشانگرهای فنی نمودار 4 ساعته AVAX/USD توسط Tradingview

سطح بعدی مقاومت در 16.50 دلار است که مرز بالایی کانال موازی صعودی است. از جنبه نزولی، اگر بازار نتواند شتاب فعلی خود را حفظ کند، می توان انتظار داشت که قیمت های AVAX سطح حمایت 15.0 دلار را مجددا آزمایش کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن: AVAX همچنان در یک روند صعودی باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی است زیرا قیمت ها بالای سطح حمایت 15.0 دلار باقی می مانند. شاخص های فنی در نمودارهای روزانه و 4 ساعته سیگنال های متفاوتی می دهند. با این حال، جو کلی بازار صعودی است که نشان می دهد بازار احتمالاً به روند صعودی خود ادامه می دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.