منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX صعودی است زیرا قیمت ها بالای 20.00 دلار باقی می مانند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX صعودی است زیرا قیمت ها بالای 20.00 دلار باقی می مانند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که احساسات بازار صعودی قوی است زیرا قیمت های AVAX بسیار بالاتر از مرز 20.00 دلار باقی می مانند. بازار با مقاومت 20.01 دلار مواجه است، با این حال، حمایت کلیدی در 18.26 دلار است. تا زمانی که قیمت‌ها بالاتر از این سطح باقی بمانند، می‌توان انتظار صعود بیشتر در قیمت‌های AVAX را داشت. گاوها از ابتدای این ماه کنترل بازار را در دست گرفته اند زیرا قیمت ها بیش از 50 درصد افزایش یافته است. آلتکوین ماه را با پایین ترین قیمت 12.57 دلار آغاز کرد و از آن زمان به بعد به قیمت فعلی خود 20.01 دلار معامله شد.

تحلیل قیمت بهمن در چند ساعت گذشته با افزایش بیش از 5 درصدی بازار افزایش یافته است. بازار در حال حاضر پس از رسیدن به بالاترین قیمت 20.01 دلار با قیمت 20.00 دلار معامله می شود. همانطور که قیمت بیت کوین همچنان در حال افزایش است، می توانیم انتظار داشته باشیم که آلتکوین هایی مانند Avalanche نیز از این روند پیروی کنند. ارزش بازار این سکه در حال حاضر 5,623,861,551 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 614,845,157 دلار است.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: AVAX/USD با رد شدن 20.01 دلار مواجه شد

نمودار 24 ساعته برای AVAX/USD بازاری را نشان می دهد که در حال حاضر با مقاومت 20.01 دلاری مواجه است و شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت ها به 21.00 دلار شود. قیمت ها اخیراً از پایین ترین سطح 18.26 دلار افزایش یافته اند و از آن زمان تاکنون در حال صعود بوده اند. با این حال، بازار حفظ این سطوح را دشوار یافته و اندکی عقب نشینی کرده است. حمایت فوری از بازار 18.26 دلار است و تا زمانی که قیمت ها بالاتر از این سطح باقی بمانند، می توانیم انتظار صعود بیشتری داشته باشیم.

تصویر 63
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 57.65 قرار دارد که نشان می دهد بازار فضا برای حرکت بالاتر دارد. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد که نشان می دهد گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند. میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 16.76 دلار است و میانگین متحرک 200 روزه 14.65 دلار است.

تحلیل AVAX/USD بر روی نمودار قیمت 4 ساعته: کانال موازی صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت ها از ابتدای امروز در یک کانال موازی صعودی معامله می شوند. بازار بالا و پایین‌هایی را افزایش داده است که نشانه‌ای صعودی است. گاوها پس از صعودی شدن شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک ظاهر شدند. اندیکاتور RSI در منطقه اشباع خرید در حال حرکت است که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد گسترش یافته است. میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه است که یک علامت صعودی است.

تصویر 64
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا انتظار می رود قیمت در روزهای آینده افزایش یابد. حفظ این سطوح برای بازار دشوار خواهد بود، با این حال، احساسات کلی بازار صعودی است. تا زمانی که قیمت‌ها بالاتر از سطح حمایت کلیدی 18.26 دلار باقی بمانند، می‌توان انتظار صعود بیشتری را در قیمت‌های AVAX داشت. شاخص های فنی به نفع گاو نر است، که نشان می دهد افزایش بیشتر در کوتاه مدت امکان پذیر است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.