منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX در 12.94 دلار تجمیع می شود

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX در 12.94 دلار تجمیع می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن برای امروز صعودی است زیرا قیمت پس از یک دوره نزولی که به مدت سه روز به طول انجامید در حال افزایش است. به طور کلی، AVAX سطح قیمت خود را از 13 نوامبر 2022 حفظ کرده است و پس از آن افتی که در 20 نوامبر 2022 مشاهده شد، که از آن در 23 این ماه بهبود یافت. حرکت صعودی اخیر از دیروز زمانی آغاز شد که گاوها کنترل تابع قیمت را در پایان جلسه معاملاتی قبلی به دست گرفتند، زیرا کل بازار در کل نزولی بود.

اگرچه شکست قیمت دیروز نیز صعودی بود، فشار نزولی در اواخر روز وارد شد و در نتیجه قیمت در قرمز بسته شد. اکنون که قیمت 12 ساعت در حال افزایش است، سطح بعدی مقاومت AVAX 13.48 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: گاوها حرکت ضعیفی را نشان می دهند

بر اساس نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت بهمن، گاوها امروز پیشرفت هایی داشته اند. زیرا برای حرکت قیمت بالاتر، ارزش AVAX به موقعیت 12.94 دلار بازگشته است. این خبر خوبی برای جفت ارزهای دیجیتال است زیرا ارزش سکه در اوایل ماه جاری به دلیل رکود به شدت کاهش یافت. ارزش میانگین متحرک (MA) که در حال حاضر 12.63 دلار است، همچنان زیر قیمت است. از سوی دیگر، منحنی شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر خیلی خوب به نظر نمی رسد. اندکی به سمت بالاتر متمایل شده است که حاکی از یک حرکت صعودی کند یا ظهور نیروهای منفی قوی است.

AVAX 1d 1
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای جفت AVAX/USD در حال کاهش است و باندهای بولینگر به شدت در حال همگرایی هستند، باند بالایی که در علامت 15.09 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت است و باند پایینی به مرز 11.27 دلار رسیده است که نشان دهنده سطح حمایت برای AVAX است. . در مقابل، میانگین میانگین شاخص در 13.18 دلار بالاتر از سطح قیمت فعلی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

با توجه به اینکه قیمت طی 12 ساعت گذشته در حال افزایش بوده است، نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت بهمن نیز از روند صعودی پشتیبانی می کند. قیمت امروز پس از تلاش های صعودی مداوم به 12.94 دلار بازگشت که نشان دهنده یک بهبود کلی سالم است. روند صعودی ممکن است برای بقیه روز ادامه داشته باشد، همانطور که در چهار ساعت گذشته نیز مشاهده شده است.

AVax 4h 2
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

ممکن است یک اصلاح در راه باشد، زیرا RSI در نمودار 4 ساعته در حال صاف شدن است و نشانگر RSI فضای برابر را برای هر دو طرف نشان می دهد. باندهای بولینگر همگرا شده‌اند و کانالی تنگ ایجاد کرده‌اند که نوسانات را در نمودار 4 ساعته کاهش داده و این احتمال را ایجاد می‌کند که نوسانات قیمت کم باقی بماند. در اینجا، مرز بالای اندیکاتور در 13.20 دلار نشان دهنده مقاومت است و سطح پایین آن در 12.59 دلار نشان دهنده پشتیبانی از AVAX است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

با توجه به اینکه قیمت همچنان در حال افزایش است، تحلیل قیمت بهمن در حال حاضر مثبت است. اگرچه به نظر می رسد ارز در مرحله یکپارچگی قرار دارد، اما ما هیچ پیشرفت بزرگی را پیش بینی نمی کنیم. اگرچه گاوها در 12 ساعت گذشته پیشتاز بوده اند، اما همانطور که منحنی RSI نشان می دهد، حرکت لازم را ندارند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.