منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX در نزولی قوی با کاهش قیمت به 22.6 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX در نزولی قوی با کاهش قیمت به 22.6 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن به نفع خرس‌ها برای امروز است. قیمت در چند روز گذشته رو به کاهش بوده است و خط روند نزولی است زیرا خرس ها در حفظ برتری خود موفق بوده اند. امروز نیز روند نزولی مشاهده شده است، زیرا قیمت سکه به طور مداوم در حال دریافت احساسات منفی از بازار است تا سطح 22.6 دلار کاهش یافته است. همچنین انتظار می‌رود که عملکرد قیمت در ساعات آینده نیز نزولی باقی بماند.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: خرس ها به تعریف منحنی قیمت ادامه می دهند

گزارش تحلیل قیمت 1 روزه بهمن حرکت نزولی قیمت را برای امروز تایید می کند، زیرا قیمت تا 22.6 دلار کاهش یافته است. کاهش ارزش قیمت قابل توجه است زیرا سکه 9.68 درصد ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است و ارز دیجیتال نیز طی هفته گذشته زیان زیادی به میزان 22.62 درصد نشان می دهد زیرا خرس ها در صندلی رانندگی قرار داشتند. قیمت در چند هفته گذشته با وقفه های صعودی نیز با کاهش روبرو بوده است. خرس‌ها توانسته‌اند در 24 ساعت گذشته پس از افزایش شتاب، قیمت را دوباره پایین بیاورند. قیمت همچنین زیر ارزش میانگین متحرک (MA) نیز معامله می شود که در 27.9 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه avaxusd 2022 05 27
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: Tradingview

نوسانات با همگرا شدن باندهای بولینگر کاهش می یابد. با این حال، ارز دیجیتال هنوز کاملاً بی ثبات است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون به 45.7 دلار رسیده است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به 19.1 دلار کاهش یافته است که نشان دهنده حمایت از سکه است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به شدت کاهش یافته است، زیرا در شاخص 26 وارد منطقه کم خرید شده است و منحنی آن رو به پایین است که حکایت از فعالیت فروش در بازار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن، برتری نزولی را اعلام می کند، زیرا قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی و حتی در چهار ساعت گذشته، پس از شکست نزولی امروز، محدوده ای رو به پایین را پوشش داده است. در ساعات گذشته با کاهش قیمت تا سطح 22.6 دلار روند نزولی مشاهده شد. با قدرت گرفتن خرس ها، قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است. در نمودار قیمت 4 ساعته، میانگین متحرک با 24.2 دلار بالاتر از سطح قیمت معامله می شود.

نمودار قیمت 4 ساعته avaxusd 2022 05 27
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: Tradingview

باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته واگرایی نشان می دهند و افزایش نوسانات، ارزش باند بالایی را به 31.1 دلار تغییر داده است و ارزش باند پایین را به 22.2 دلار کاهش داده است. سطح RSI به دلیل فعالیت فروش مشاهده شده از دیروز به شاخص 24 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

گزارش تحلیل قیمت بهمن در زمان نگارش به نفع خرس ها است. بسیاری از نشانه های فنی نیز نزولی هستند و حرکت قیمت در حال حاضر رو به کاهش است. منحنی RSI نیز وارد منطقه نزولی شده است. روند امروز به شدت نزولی است و کاهش بیشتر سطوح قیمت سکه نیز در ساعات آینده پیش بینی می شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.