منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX در بحبوحه فروش گسترده تر بازار به 15.40 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX در بحبوحه فروش گسترده تر بازار به 15.40 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 217
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که در چند روز گذشته جو نزولی بازار ایجاد شده است. بازار در حال حاضر در شرایط فروش گسترده ای قرار دارد زیرا سرمایه گذاران به سمت دارایی های امن هجوم آورده اند و نگرانی ها در مورد چشم انداز اقتصاد جهانی وجود دارد. قیمت های AVAX در این فروش گیر کرده اند و اکنون 16.71 درصد در روز کاهش یافته اند. نزدیکترین سطح پشتیبانی برای قیمت های AVAX 15.0 دلار تعیین شده است. قیمت ها نیز با مقاومت 19.23 دلاری روبرو هستند.

قیمت‌های بهمن در چند روز گذشته تحت فشار بوده است زیرا سرمایه‌گذاران به دلیل نگرانی‌ها در مورد چشم‌انداز اقتصاد جهانی به دارایی‌های امن فرار کرده‌اند. بازار در حال حاضر در شرایط فروش گسترده قرار دارد و قیمت‌های AVAX در این فروش فرو رفته است. AVAX با حجم معاملات 1,097,868,904.65 دلار در رتبه 16 قرار دارد. تسلط AVAX در بازار در حال حاضر 0.45 درصد است.

اقدام قیمت بهمن در نمودار قیمت یک روزه: خرس ها بر بازار حکومت می کنند

تحلیل قیمت بهمن حاکی از روند نزولی در بازار است که در حال حاضر قیمت ها در حدود 16.86 دلار معامله می شوند. با کاهش قیمت ها به سطوح پایین تر، بازار با فشار فروش قابل توجهی مواجه است. اندیکاتور MACD در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد که نشان دهنده فشار نزولی بیشتر در بازار است. RSI همچنین در منطقه اشباع فروش قرار دارد که نشان می‌دهد ممکن است قیمت‌ها در کوتاه‌مدت مجدداً افزایش یابد.

تصویر 216
شاخص های فنی نمودار 1 روزه AVAX/USDT توسط Tradingview

بازار در حال حاضر با فشار فروش قابل توجهی مواجه است، زیرا قیمت ها به سطوح پایین تر می روند. خط MACD احتمالاً تقاطع نزولی خود را با خط سیگنال گسترش می دهد. میانگین های متحرک در حال حاضر در یک متقاطع نزولی قرار دارند و این احتمالا به فشار نزولی در بازار می افزاید. به عنوان مثال، متحرک نمایی 50 روزه در حال حاضر از زیر متحرک نمایی متحرک نمایی 200 روزه عبور می کند که یک سیگنال نزولی است.

اقدام قیمت بهمن در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت های AVAX به 15.40 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 16.00 دلار کاهش یافته است. بازار احتمالاً در سطح 15.40 دلار حمایت خواهد کرد که یک سطح روانی کلیدی برای بازار است. اندیکاتور MACD در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد، که نشان می دهد بازار ممکن است تحت فشار نزولی بیشتری قرار گیرد. خط RSI در حال حاضر در منطقه منفی معامله می شود که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد فروش است.

تصویر 215
نشانگرهای فنی نمودار 4 ساعته AVAX/USD توسط Tradingview

MA 50 روزه در حال حاضر از زیر MA 200 روزه عبور می کند که یک سیگنال نزولی است. بازار ممکن است در کوتاه مدت تحت فشار نزولی بیشتری قرار گیرد زیرا MA 100 روزه نیز روند کاهشی دارد. همانطور که توسط شاخص میانگین محدوده واقعی نشان داده شده است، نوسانات بازار نسبتاً پایین است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر سطح 16.00 دلار کاهش یافته است. همانطور که شاخص های فنی نشان می دهند، احتمالاً بازار در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه خواهد داد. گاوها نتوانسته اند از سطح 16.00 دلار دفاع کنند و بازار ممکن است سطح حمایت بعدی را در 14.5 دلار بیابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.