منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX حرکت نزولی را در 15.73 دلار بدست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX حرکت نزولی را در 15.73 دلار بدست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت بهمن نشان می دهد که ارز دیجیتال در یک روند نزولی بوده است و قیمت ها در حدود 15.73 دلار در نوسان است. پشتیبانی از جفت AVAX/USD 15.66 دلار است، در حالی که مقاومت در 16.45 دلار دیده می شود. قیمت‌های بهمن (AVAX) پس از یک روند نزولی در چند ساعت گذشته در حدود 15.73 دلار در نوسان بوده است. ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 1.11 درصد کاهش داشته است، ارزش بازار ارز دیجیتال 4.68 میلیارد دلار است و حجم تجارت 24 ساعته آن 188 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: چرخش نزولی رشد صعودی را مختل می کند زیرا قیمت به 6.97 دلار باز می گردد.

تحلیل روزانه قیمت بهمن نشان می دهد که به نظر می رسد کاهش قیمت ناشی از چرخش نزولی در بازار بوده است. هنگامی که گاوها کنترل بازار را در دست گرفتند، جفت AVAX/USD از یک الگوی مثلث نزولی خارج شده بود. در این شکست، این جفت به بالاترین سطح 16.45 دلار رسید و پایین ترین سطح 15.66 دلار تشکیل شد.

تصویر 347
منبع: TradingView

RSI روزانه برای جفت AVAX/USD در حال حاضر روی 56.51 است و به نظر می رسد در حال از دست دادن حرکت است. MACD برای جفت نیز نزولی است زیرا خط سیگنال از زیر هیستوگرام عبور می کند. میانگین متحرک 50 روزه (MA) در حال حاضر 16.59 دلار است و ثابت است. MA 200 روزه در حال حاضر 15.68 دلار است و به نظر می رسد روند صعودی داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن تأیید می کند که بازار یک الگوی شمعدانی نزولی شکل گرفته است. جفت AVAX/USD در حال حاضر زیر مرز 15.00 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

تصویر 346
منبع: TradingView

خرس‌ها شاهد کنترل بازار بودند زیرا شاخص قدرت نسبی 4 ساعته (RSI) برای جفت AVAX/USD در حال حاضر بالاتر از سطح 56.00 است، که نشان می‌دهد صعودی ممکن است در کوتاه مدت بازار را کنترل کند. MACD 4 ساعته در حال دور شدن از خط مرکزی در قلمرو نزولی است. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها زیر شاخص میانگین متحرک معامله می شوند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تحلیل اخیر قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در وضعیت نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها پس از یک دوره کوتاه حرکت صعودی کاهش یافته است. شاخص های فنی جفت AVAX/USD در حال حاضر نزولی هستند که از کاهش بیشتر قیمت ها حمایت می کند. این ارز دیجیتال دارای پشتیبانی قوی در 15.66 دلار است و اگر این سطح حفظ شود، می‌توانیم در کوتاه‌مدت شاهد بازگشت قیمت‌ها باشیم. با این حال، اگر خرس‌ها کنترل بازار را در دست بگیرند، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت‌ها تا سطح حمایت 15.66 دلار باشیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.