منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX حرکت نزولی را در 15.60 دلار به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX حرکت نزولی را در 15.60 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در کوتاه مدت نزولی است. جفت AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 15.60 دلار معامله می شود و با مقاومت 15.74 دلار مواجه است، با این حال، شکستن بالاتر از این سطح می تواند باعث شود که AVAX/USD مقاومت 15.95 دلاری را هدف قرار دهد. از جنبه نزولی، پشتیبانی از AVAX/USD در 15.42 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند باعث شود که جفت حمایت 15.25 دلار را هدف قرار دهد. بازار طی چند ساعت گذشته چرخشی شدیدی را تجربه کرد زیرا خرس‌ها توانستند قیمت را به زیر 15.74 دلار برسانند.

دارایی دیجیتال در حال حاضر در محدوده 15.42 تا 15.74 دلار قرار دارد و احتمالاً تا چند ساعت آینده نیز به همین شکل باقی خواهد ماند. حجم معاملات 24 ساعته طی چند ساعت گذشته اندکی افزایش یافته و در حال حاضر 110 میلیون دلار است. ارزش کل بازار این دارایی در حال حاضر 4.61 میلیارد دلار است که کمی بیشتر از بسته شدن قبلی آن است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت 24 ساعته: با کاهش قیمت ها به زیر 15.74 دلار، کنترل را حفظ می کند.

گزارش تحلیل قیمت 1 روزه بهمن، حرکت نزولی قیمت را برای امروز تایید می کند، زیرا قیمت تا 15.60 دلار کاهش یافته است. کاهش ارزش قیمت قابل توجه است زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 0.74 درصد ارزش خود را از دست داده است و ارز دیجیتال نیز طی هفته گذشته زیان زیادی به میزان 7.80 درصد نشان می دهد زیرا خرس ها در صندلی رانندگی بودند. قیمت در چند هفته گذشته با وقفه های صعودی رو به کاهش بوده است.

تصویر 226
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

حد بالایی باند بولینگر 15.57 دلار است که بسیار کمتر از قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد قیمت ها می تواند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین تر به 15.27 دلار کاهش یافت. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 37.91 قرار دارد و هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد، که نشان می دهد بازار ممکن است تا چند ساعت آینده نزولی باقی بماند. اندیکاتور MACD در حال حاضر بسیار پایین تر از خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن، برتری نزولی را اعلام می کند زیرا قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی و حتی در چهار ساعت گذشته، پس از شکست نزولی امروز، محدوده نزولی را پوشش داده است. در ساعات گذشته با کاهش قیمت تا سطح 15.60 دلار روند نزولی مشاهده شد. با قدرت گرفتن خرس ها، قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

تصویر 225
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

در نمودار 4 ساعته قیمت، اندیکاتورهای فنی در حال حاضر به بازار نزولی اشاره می کنند زیرا اندیکاتور MACD نشان دهنده حرکت نزولی قوی است و اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 43.07 قرار دارد. باندهای بولینگر در حال حاضر به یکدیگر نزدیک هستند که نشانه ای از نوسانات پایین بازار است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که بازار طی چند ساعت آینده نزولی باقی بماند زیرا می‌تواند مرز 15.42 دلار را هدف قرار دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت بهمن در کوتاه مدت نزولی است زیرا بازار به زیر سطح 15.74 دلار سقوط کرده است. اگر خرس‌ها فشار بیشتری را افزایش دهند، ممکن است بازار در کوتاه‌مدت سطح 15.42 دلار را آزمایش کند. تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا تا 15.60 دلار کاهش می یابد. تجزیه و تحلیل شاخص فنی نیز در کوتاه مدت نزولی است زیرا همه شاخص ها به سمت نزولی بیشتر هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.