منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 25.9 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 25.9 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت امروز بهمن نشان می دهد که روند نزولی در حال افزایش با احتمالات صعودی است. AVAX/USD در حال حاضر با 6.47 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، با 567,800,848 دلار، 25.9 دلار معامله می شود. بازار دیروز در یک شتاب مثبت فوق‌العاده بسته شد و امروز با نشانه‌های صعودی امیدوارکننده‌ای باز می‌شود که به صعود دیروز به بالای سطح 24.8 دلار افزوده است. علاوه بر این، نوسانات افزایش می یابد و به گاوها فرصت بیشتری برای افزایش ارزش فوق العاده می دهد. ارزش بازار زنده AVAX 7,363,086,908 دلار است و رتبه 14 را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل 4 ساعته AVAX/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان دهنده نوسانات بازار به دنبال یک روند افزایش قابل توجه است، به این معنی که قیمت های AVAX/USD به طور فزاینده ای مستعد تغییر هستند. علاوه بر این، سقف بالای باند Bollinger 25.7 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای AVAX عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند Bollinger با قیمت 22.5 دلار در دسترس است که به عنوان نقطه پشتیبانی دیگری برای AVAX عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. با این حال، خرس ها در چند ساعت اخیر مراقب بازار بوده اند و شتاب خود را حفظ خواهند کرد. با این حال، به نظر می رسد که قیمت با حرکت بالای مقاومت، پویایی افزایش شدید را نشان می دهد. این روند ممکن است به زودی تغییر کند و یک روند نزولی به دست آورد.

تصویر 52
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 69 است که ارز دیجیتال را در وضعیت بسیار بیش از حد ارزش گذاری قرار می دهد. با این حال، می‌توانیم RSI را دنبال یک مسیر صعودی بیشتر در منطقه بیش از ارزش‌گذاری شده دنبال کنیم که نشان‌دهنده تسلط فعالیت خرید است. اگر RSI تصمیم بگیرد به سمت یک دوره فعالیت خرید غالب حرکت کند، حرکت معکوس اجتناب ناپذیر خواهد شد و خرس‌ها شانس خود را برای شکوه دوباره خواهند داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن، نوسانات بازار را به دنبال یک روند کاهشی نشان می دهد، که نشان می دهد احتمال نوسانات AVAX/USD تا زمانی که نوسانات نوسان نداشته باشد، ثابت می ماند. حد بالایی باند بولینگر 26 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. در مقابل، حد پایین تر برای باند بولینگر 21.2 دلار است که قوی ترین پشتیبانی برای AVAX است.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده حرکت صعودی است. با این حال، به نظر می رسد جهت گیری بازار در چند روز گذشته همچنان رو به افزایش است. گاو نر بازار را تصرف کرده است، که به این معنی است که انتظار افزایش بیشتری وجود دارد.

تصویر 53
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 63 است که نشان دهنده ارزش بیش از حد ارز دیجیتال است. علاوه بر این، به نظر می رسد قیمت در منطقه ای که بیش از حد ارزش گذاری شده است مسیر صعودی را دنبال می کند و نشانه هایی از افزایش ارزش ارزهای دیجیتال و حرکت به سمت تورم و فعالیت خرید شدید را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که رفتار ارز دیجیتال نشان می‌دهد که یک روند صعودی کامل با پتانسیل معکوس عظیم را دنبال می‌کند. متأسفانه، بازار اخیراً تحت سلطه صعودی قرار گرفته است، اما به نظر می رسد برای حفظ آن کافی نیست. با این حال، آنها در حال حاضر بازار را فرا گرفته اند و خرس ها در حال حاضر روی طناب هستند، اما اگر از این شکست استفاده کنند، ممکن است در روزهای آینده طوفان را تصاحب کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.