منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 17.3 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 17.3 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت امروز بهمن نشان می‌دهد که روند نزولی با احتمال نزولی قوی در حال افزایش است. AVAX/USD در حال حاضر با 2.54 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، با 472,317,967 دلار، 17.3 دلار معامله می شود. بازار دیروز در یک شتاب سقوط به پایان رسید و امروز با نشانه های امیدوارکننده صعودی باز می شود که به جهش دیروز زیر قیمت 18.1 دلار افزوده است. علاوه بر این، نوسانات کاهش می یابد و به گاوها فرصت بیشتری برای بازگشت فوق العاده می دهد. ارزش بازار شپش AVAX 4,907,886,465 دلار است و رتبه 17 را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل 4 ساعته AVAX/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان دهنده نوسانات بازار به دنبال یک روند افزایشی است، به این معنی که قیمت های AVAX/USD به طور فزاینده ای مستعد نوسانات نوسان هستند. سقف بالای باند Bollinger 18 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند Bollinger با 15.4 دلار در دسترس است که به عنوان حیاتی ترین پشتیبانی برای AVAX عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. با این حال، خرس‌ها در چند ساعت گذشته مراقب بازار بوده‌اند و با حرکت قیمت به سمت حمایت، حرکت خود را حفظ خواهند کرد.

تصویر 47
منبع نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 54 است که ارز دیجیتال را در وضعیت پایداری قرار می دهد. با این حال، می‌توانیم RSI را در مسیر نزولی در منطقه کم‌ارزش‌شده دنبال کنیم که نشان‌دهنده تسلط فعالیت فروش است. اگر RSI تصمیم بگیرد به سمت یک دوره فعالیت فروش غالب حرکت کند، حرکت معکوس اجتناب ناپذیر خواهد شد و گاوها شانس خود را برای شکوه دوباره خواهند داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن، نوسانات بازار را به دنبال یک روند کاهشی نشان می دهد، که نشان می دهد احتمال نوسانات AVAX/USD تا زمانی که نوسانات نوسان نداشته باشد، ثابت می ماند. حد بالایی باند بولینگر 20.7 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. در مقابل، حد پایین تر برای باند بولینگر 14.1 دلار است که قوی ترین پشتیبانی برای AVAX است.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت نزولی است. با این حال، به نظر می رسد جهت گیری بازار در چند روز گذشته ثابت بماند. خرس ها بازار را گرفته اند که موضع گاوها را ضعیف می کند. با این حال، قیمت AVAX/USD به نظر می رسد که باند پشتیبانی را شکسته است، که نشان دهنده شکست در بازار است. این ممکن است باعث عدم تعادل در قدرت در بازار ارزهای دیجیتال شود.

تصویر 48
منبع نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 42 است که نشان دهنده ثبات ارز دیجیتال است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت در منطقه کم‌ارزش‌شده مسیر نزولی را دنبال می‌کند و نشانه‌هایی از کاهش ارزش ارزهای دیجیتال و حرکت به سمت کاهش ارزش و فعالیت شدید فروش را نشان می‌دهد. این ممکن است یک حرکت معکوس قوی در بازار آغاز کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

نتیجه‌گیری تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که رفتار ارز دیجیتال نشان می‌دهد که یک روند نزولی جزئی با پتانسیل معکوس عظیم دنبال می‌کند. بازار اخیراً تحت سلطه نزولی قرار گرفته است، اما به نظر می رسد به اندازه کافی برای حفظ آن صلاحیت ندارد. با این حال، آنها در حال حاضر بازار را فراگرفته اند و گاوها در حال حاضر روی طناب هستند، اما اگر از این شکست استفاده کنند، ممکن است در روزهای آینده طوفانی را تصاحب کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.