منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 16.00 دلار سقوط کرد، آیا گاوها می توانند مقاومت کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 16.00 دلار سقوط کرد، آیا گاوها می توانند مقاومت کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت صعودی به سمت 16.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 15.28 دلار است
  • AVAX با مقاومت در سطح 17.41 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX تا مرز 16.00 دلار سقوط کرده است زیرا خرس ها همچنان بر بازار تسلط دارند. در حال حاضر، گاوها حمایت 16.00 دلاری پیدا می‌کنند، اما مشخص نیست که آیا خریداران می‌توانند آن را حفظ کنند یا خیر.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی عبارتند از ATOM و ONT که به ترتیب شیب 12.79 و 6.70 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به پشتیبانی 16.00 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 16.00 دلار سقوط کرد، آیا گاوها می توانند مقاومت کنند؟  1
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت نزولی کم را در ساعات اخیر نشان می دهد همانطور که در ارتفاع کوتاه هیستوگرام مشاهده شد که نشان دهنده حرکت ضعیف فروش است. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده کاهش فشار فروش است زیرا قیمت به زیر 16.00 دلار می رسد.

EMAها در حال حاضر زیر موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته منفی است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت نزولی را مشاهده می کنند، EMA ها به سمت خط میانگین پایین می آیند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر، شیب پایین EMA ها حاکی از فعالیت کم معاملاتی در بازارهای AVAX است.

دیروز RS به منطقه بیش از حد فروش رفت، اما از آن زمان به منطقه خنثی بازگشت. در زمان انتشار، شاخص نزدیک به سطح میانگین 30.00 معامله می شود و روی 34.47 حرکت می کند تا فشار خرید خفیفی را نشان دهد. موقعیت فعلی فضای کمی را برای حرکت رو به پایین بیشتر باقی می گذارد، در حالی که شیب فعلی نشان دهنده فشار خرید از سمت صعودی بازار است.

باندهای بولینگر در یک کانال نزولی حرکت کرده است زیرا قیمت به آرامی به سمت پایین حرکت می کند و به مرز 16.00 دلار می رسد. در حالی که دیروز باندها در حال گسترش بودند، حرکت امروز به سمت 16.5 دلار نشان دهنده همگرایی بیشتر و نوسانات کم در نمودارهای میان مدت است. در زمان پرس، خط میانگین اندیکاتور مقاومتی را در 17.41 دلار نشان می‌دهد، در حالی که حد پایین‌تر در علامت 15.28 دلار پشتیبانی می‌کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال فروش را با 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که خرس ها را پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و هیچ یک از طرفین بازار را پشتیبانی نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نیز این احساس را به اشتراک می گذارد و سیگنال فروش با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها یک اندیکاتور که حرکت رو به بالا را نشان می دهد، صادر می کند. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید ضعیف برای دارایی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 16.00 دلار سقوط کرد، آیا گاوها می توانند مقاومت کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که در حالی که گاوها تلاش دیگری برای رسیدن به مرز 22 دلار انجام داده اند، تلاش ناموفق باعث شده است که قیمت وارد یک رالی نزولی شده و باعث کاهش قیمت تا مرز 16.05 دلار شود. در حال حاضر، با ادامه تسلط خرس ها بر بازارها، قیمت به سمت سطح حمایت 16.00 دلار به سمت پایین حرکت می کند.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که AVAX از قیمت 16.00 دلار به سمت بالا حرکت کند، زیرا گاوها در سطح مورد حمایت قرار می گیرند. این پیشنهاد توسط تحلیل‌های فنی میان‌مدت تقویت می‌شود که تسلط نزولی بر نمودارهای ۴ ساعته و ۲۴ ساعته را نشان می‌دهد، اما حرکتی رو به کاهش بر نمودارهای کوتاه‌مدت دارد. به این ترتیب، می توان انتظار داشت که قیمت بین 14.00 تا 17.00 دلار با حرکت صعودی احتمالی تا مرز 18.00 دلار حرکت کند.