منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 11.85 دلار افزایش یافت که از آن زمان رد شدیدی مشاهده شد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 11.85 دلار افزایش یافت که از آن زمان رد شدیدی مشاهده شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت یک بار دیگر حرکت نزولی را پوشش می دهد. گاوها نتوانستند از فشار نزولی جان سالم به در ببرند و قیمت برای امروز نیز کاهش یافته است.

حرکت نزولی بسیار زیاد بوده است زیرا ارزش کلی قیمت را کاملاً منفی تحت تأثیر قرار داده است. احتمال زیادی وجود دارد که قیمت به زیر سطح حمایت 11.76 دلار برسد که می تواند نشان دهنده کاهش بیشتر قیمت در آینده نزدیک باشد. با این حال، مقداری مقاومت نیز در سطح 13.05 دلار وجود دارد که ممکن است هرگونه حرکت نزولی بیشتر را محدود کند.

نمودار قیمت یک روزه AVAX/USD: با کاهش بیشتر قیمت، روند نزولی ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که کاهش بیشتر قیمت در هفته آینده قابل انتظار است. به این دلیل که قیمت حتی امروز نیز دچار کاهش ارزش شده است که با کاهش حدود 11.85 درصدی، سطح آن را به 11.85 دلار کاهش داده است. روند نزولی قوی بوده و به شدت بر قیمت AVAX تأثیرگذار بوده است. حجم معاملات 24 ساعته حدود 162 میلیون دلار است که در مقایسه با حجم کل معاملات در بازار همچنان ضعیف است، در حالی که ارزش بازار آواکس حدود 3.57 میلیون دلار است.

تصویر 351
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

نوسانات در بازار AVAX بسیار بالا بوده است، به همین دلیل است که شاخص باندهای بولینگر به طور متوسط ​​​​11.85 دلار است. باند بولینگر بالا اکنون به سمت ارزش 13.05 دلار و باند بولینگر پایین نیز به ارزش 11.76 دلار رسیده است. با کاهش ارزش امروز قیمت، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به 36.68 کاهش یافت. میانگین متحرک (MA) همچنان در سطح امن تری یعنی 12.82 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: ارز دیجیتال با محدود ماندن قیمت، خطر زیان بیشتری را تهدید می کند

تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن در جهت نزولی پیش می رود زیرا روند نزولی امروز نیز دنبال شده است. قیمت در حال کاهش است زیرا حرکت نزولی با هر ساعت تشدید می شود. در حال حاضر، آن را در موقعیت 11.85 دلار یافت می شود و انتظار می رود به زودی به سطح پایین تر نیز برسد. مقدار میانگین متحرک برای نمودار قیمت 4 ساعته 12.40 است که نشان می دهد قیمت به این زودی ها به سمت بالا حرکت نمی کند.

تصویر 352
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

نوسانات در چند ساعت گذشته افزایش یافته است که مقدار باند بولینگر است که مجدداً تعدیل شده است. باند بولینگر بالا ارزش 13.50 دلار را نشان می دهد در حالی که باند بولینگر پایینی ارزش 11.87 دلار را در زمان نوشتن نشان می دهد. شاخص RSI به طور متوسط ​​در حال حرکت است زیرا در طول روز به 38.75 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

از تجزیه و تحلیل قیمت بهمن 1 روزه و 4 ساعته می توان تأیید کرد که خرس ها تاکنون در حاکمیت بازار موفق بوده اند. قیمت امروز به 11.85 دلار کاهش یافته است که ضرر بزرگی برای این ارز دیجیتال است. احتمال بازیابی برای خریداران بسیار کم است زیرا قیمت به شدت نزدیک به سطح حمایت موجود در مارک 11.76 دلار شده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.