منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به کاهش خود ادامه می دهد، هدف بعدی 18 دلار است؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به کاهش خود ادامه می دهد، هدف بعدی 18 دلار است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن امروز نزولی است زیرا ما شاهد شکست به زیر حمایت 19.5 دلار و فروش بیشتر در طول روز بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که AVAX/USD حتی پایین تر از این کاهش پیدا کند و در اوایل هفته آینده به سمت 18 دلار حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به کاهش خود ادامه می دهد، هدف بعدی 18 دلار است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 3.62 درصد و اتریوم بیش از 4 درصد کاهش یافت. بقیه آلت کوین های برتر با نتایج مشابه در رده های بعدی قرار گرفتند.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: روند بهمن ادامه یافت

AVAX/USD در محدوده 18.80 تا 20.14 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 6.844 درصدی به 304 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 5.39 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه پانزدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته AVAX/USD: AVAX آماده تست 18 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته، پس از وقفه ای به زیر 19.5 دلار، فروش همچنان قوی است. به احتمال زیاد این منجر به کاهش بیشتر و حمایت 18 دلاری خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به کاهش خود ادامه می دهد، هدف بعدی 18 دلار است؟
نمودار 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت بهمن در بیشتر روزهای هفته با حرکت صعودی قوی معامله شد. از آخرین پشتیبانی 16 دلاری، AVAX/USD بیش از 33 درصد افزایش یافت و به مرز 21 دلار رسید.

بنابراین، بالاترین مقدار کمی پایین‌تر تعیین شد، که نشان می‌دهد روند معکوس‌سازی اصلی هنوز آماده نیست. از آنجا، اصلاح به آرامی آغاز شد، با شکل گیری تثبیت دیروز. با این حال، حمایت 19.5 دلاری نمی تواند برای مدت طولانی باقی بماند.

نزولی بیشتر در اوایل امروز دنبال شد و قیمت بهمن را به 19 دلار رساند. از آنجایی که هنوز نشانه‌هایی از کاهش رشد قابل مشاهده نیست، انتظار داریم که AVAX/USD تا پایان روز حتی پایین‌تر از این کاهش پیدا کند و در اوایل هفته آینده به سمت حمایت 18 دلاری حرکت کنیم.

هنگامی که این کار انجام شد، می‌توانیم یک نوسان بالاتر را مشاهده کنیم، که به این معنی است که بازار در یک الگوی مثلث نزولی گسترده در حال تثبیت است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن امروز نزولی است، زیرا پس از یک نوسان کاهش عمده که در اوایل این هفته در 21 دلار تعیین شد، شاهد کاهش بیشتر بودیم. به احتمال زیاد AVAX/USD به دنبال کاهش حتی پایین تر خواهد بود و در اوایل هفته آینده به سمت حمایت بعدی 18 دلار معامله می کند. اینکه آیا نزولی بیشتر از آنجا به دنبال خواهد داشت یا خیر، هنوز مشخص نیست.

در حالی که منتظر حرکت بهمن هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، کیف پول Pi و بررسی کیف پول LTC ببینید.