منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به عنوان پشتیبانی 12.8 دلار را دوباره آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به عنوان پشتیبانی 12.8 دلار را دوباره آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن روند نزولی روزانه را نشان می دهد. خرس‌ها پس از شروع صعودی که توسط سکه مشاهده شد، دوباره بازار را تسخیر کردند، اما اکنون، روند دوباره به سمت سمت نزولی تغییر می‌کند. قیمت در چهار ساعت گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته و اکنون به مرز 13.02 دلار رسیده است. چند ساعت گذشته برای خریداران بسیار دلسرد کننده بوده است زیرا خرس ها در حال گسترش نفوذ خود هستند.

نمودار قیمت یک روزه AVAX/USD: خرس‌ها پس از شروع صعودی روند را منحرف می‌کنند

منحنی قیمت در نمودار قیمت یک روزه بهمن نزولی است که برای خریداران دلسرد کننده است. کسری قیمت در طول روز افزایش یافته است و آن را تا سطح 13.02 دلار پایین می‌آورد و کاهش جزئی 1.09 درصدی را در 24 ساعت گذشته گزارش می‌کند. . جفت ارز دیجیتال نیز در هفته گذشته 32 درصد کاهش داشته است، زیرا خط روند قیمت در هفت روز گذشته نزولی بوده است. حجم معاملات 57 درصد کاهش داشته و سلطه بازار 0.46 درصد برای AVAX/USD ثبت شده است.

آواکس 1 روزه
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: Tradingview

مقدار میانگین متحرک (MA) که در 15.5 دلار وجود دارد، از منحنی SMA 50 عبور کرده است که به دلیل حرکت نزولی زیاد است. در مقایسه، میانگین باندهای بولینگر همچنان در ارتفاع بالاتری قرار دارد زیرا در مرز 16.9 دلار نگه داشته می شود.

نوسانات در نمودار قیمت در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند، باند بالایی که در علامت 21.2 دلار نشان دهنده مقاومت است و باند پایین در علامت 12.6 دلار نشان دهنده قوی ترین حمایت برای سکه است. شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت رو به پایین را نشان می دهد زیرا امتیاز اکنون 35 است و انتظار می رود به دلیل فعالیت فروش در حال حاضر در بازار از این سطوح نیز پایین تر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن، جهت نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد و به درستی توسط قیمت نشان داده می شود که به کاهش ادامه می دهد زیرا قیمت، پس از شکستن به سمت بالا، در جهت پایین تر منحرف شده و قیمت به 12.99 دلار کاهش یافته است. چهار ساعت طول بکشد از آنجایی که نوسان زیاد است، ممکن است فضای بیشتری برای حرکت نزولی قیمت فراهم کند.

آواکس 4 ساعته
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: Tradingview

باندهای بولینگر میانگین 14 دلار را نشان می دهند، در حالی که مقدار پایین 12.4 دلار و مقدار بالایی 15.6 است. سطوح RSI نیز رو به پایین است و منحنی نزولی امتیاز را برای نمودار قیمت 4 ساعته به شاخص 32 رسانده است که نزدیک خط مرزی منطقه کم فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

آخرین تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت یک بار دیگر در حال کاهش است. قیمت AVAX/USD در زمان نگارش این مقاله به 12.99 دلار کاهش یافته است و انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت نیز از نظر ارزش کاهش بیشتری پیدا کند، زیرا خرس‌ها بر بازار غلبه کرده‌اند و تلاش‌های صعودی مشاهده شده در شروع جلسه معاملاتی را معکوس کرده‌اند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.