منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به سمت 11.00 دلار حرکت می کند زیرا خرس ها را تصاحب می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به سمت 11.00 دلار حرکت می کند زیرا خرس ها را تصاحب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت نزولی به 11.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 11.50 دلار است
  • AVAX با مقاومت در مرز 12.00 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که اقدام قیمت AVAX همچنان به تثبیت در مارک 11.80 دلار ادامه داده است زیرا تلاش برای شکست شکست خورده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل XRP و BNB هستند که به ترتیب 1.37 و 0.73 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX در 11.80 دلار تلاش می کند

تصویر 428
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی کم را همانطور که در ارتفاع پایین هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن‌تر این اندیکاتور نشان می‌دهد که حرکت صعودی با تثبیت قیمت در حدود 11.80 دلار شروع به کاهش کرده است.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، دو EMA به سمت بالا حرکت می کنند که نشان دهنده یک اصلاح صعودی در بازارها است. از سوی دیگر، با همگرایی دو EMA، حرکت صعودی کاهش می یابد.

RSI دو روز پیش برای مدت کوتاهی در منطقه اشباع فروش سقوط کرد اما به سرعت دوباره ظاهر شد و تا زمان انتشار در منطقه خنثی به معامله ادامه داد. هم اکنون شاخص با شیب افقی در سطح 42.58 واحد معامله می شود. این اندیکاتور در حال حاضر سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب کم نشان دهنده فقدان تکانه در هر دو طرف است که نشان دهنده نوسانات کم در کوتاه مدت است.

باندهای بولینگر برای تسهیل حرکات بی ثبات در حال گسترش بودند اما با تثبیت قیمت در سطح 11.80 کاهش یافتند. از آن زمان، گروه ها شروع به همگرایی کردند، زیرا نوسانات در مبارزه برای تسلط کاهش یافت. در زمان انتشار، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی را در 11.58 دلار ارائه می دهد در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 12.10 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال فروش قوی را منتشر می کند، به طوری که 16 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها یکی از شاخص‌ها از گاوهای نر حمایت می‌کند که در ساعات اخیر حضور صعودی کمی نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نیز این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها سه شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در نمودارهای میان مدت تسلط نزولی را نشان می دهد در حالی که فشار خرید قابل توجهی برای دارایی در بازه زمانی یکسان وجود دارد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تصویر 429
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که حرکت نزولی قوی خرس ها را قادر می سازد تا قیمت 11.80 دلار را کاهش دهند. با این حال، گاوها حمایتی را در سطحی یافتند که آنها را قادر به تثبیت عملکرد قیمت کرد. صرف نظر از این، هیچ یک از طرفین نتوانسته است برای شروع یک تجمع در هر دو جهت حرکت کند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که AVAX یک شکست نزولی را مشاهده کند زیرا قیمت تا سطح حمایت 11.00 دلار کاهش می یابد. این پیشنهاد توسط تکنیک‌های میان‌مدت پشتیبانی می‌شود که به شدت نزولی هستند و حرکت نزولی قوی را نشان می‌دهند. انتظار می رود AVAX قبل از تثبیت در سطح به 11.00 دلار کاهش یابد.