منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به زیر 22 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها تصاحب می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به زیر 22 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها تصاحب می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت آن بهبود جزئی را نشان می دهد زیرا نزدیک به سطح 22.84 دلار است. پس از افزایش بیش از حد انتظار نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده، جفت AVAX/USD از 26.50 دلار به پایین ترین سطح 21.35 دلار سقوط کرد. بسیاری از موقعیت های معاملاتی روز صعودی در این رالی نزولی سریع از بین رفته اند.

btc usd 1
منبع: Coin360

جفت AVAX/USD از آن زمان از پایین ترین سطح 21 دلار بهبود یافته است و نزدیک به سطح 22.85 دلار اما با سوگیری منفی معامله می شود. با این حال، این جفت بهبودی نسبتاً سریع‌تری را در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه که به روشی مشابه سقوط کردند، مشاهده کرده‌اند. طبق تحلیل قیمت بهمن، به نظر می رسد باندهای بولینگر نیز در حال تثبیت هستند. باید دید که آیا آخر هفته دردسر بیشتری برای جفت AVAX/USD به همراه خواهد داشت یا خیر.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: سقوط شدید امیدهای صعودی ما را از بین می برد

بازار کریپتو بار دیگر وارد منطقه نزولی شده است زیرا جهش شدید نزولی بازارها را کاهش داده است. این ارز دیجیتال به دنبال تثبیت از پایین ترین سطح 21.35 دلار است. با این حال، کانال افزایش قیمت در مسیر نزولی فعلی کاملاً نفی می شود. تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که این جفت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه در سطح 23.34 دلار رسیده است.

ava 1d
منبع: TradingView

بازه‌های زمانی ساعتی نشان می‌دهد که این جفت هنوز از جنگل خارج نشده‌اند. بر اساس تحلیل قیمت بهمن، بازگشت جزئی نتیجه شاخص های فنی بسیار بیش از حد فروش است. شمعدان قرمز بزرگی که روی نمودار روزانه نقاشی شده است فقط فروش این جفت را تشدید می کند. این جفت در تلاش است تا قبل از رفتن به آخر هفته برخی از ضررها را جبران کند.

نمودار 4 ساعته AVAX/USD: AVAX می تواند به زیر خط پشتیبانی 20 دلار برسد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان دهنده یک شوق نزولی مجدد برای شکستن این جفت ارز به زیر منطقه حمایتی 20 دلار است. همچنین این یک سطح روانی است که به این معنی است که این جفت می تواند موقعیت های صعودی بزرگی را در صورت عدم دفاع توسط خریداران از دست بدهد.

ava 4h
منبع: TradingView

کانال صعودی قیمت پس از سقوط قیمت به زیر سطح 22.00 دلار به طور قاطع شکسته شده است. گاوها با پیش بینی سقوط بیشتر به سمت انتهای کانال صعودی قیمت، موقعیت خود را خالی کرده اند. الگوی گوه افزایشی این جفت را بیشتر به سمت مرز کانال قیمت پایین تر سوق می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن: آخر هفته فقط نزولی بیشتری به همراه خواهد داشت

با ورود این جفت به آخر هفته، خرس ها از حجم کم برای پایین آوردن قیمت استفاده می کنند. الگوی مثلث صعودی با حرکت بزرگ شکسته شده است و دیگر پایدار نخواهد بود. فقدان هرگونه انباشتگی در نزدیکی سطح قیمت 21.00 دلار، روند صعودی را مختل خواهد کرد. شاخص فنی RSI در نمودارهای ساعتی زیر 30 است و نشان دهنده ضعف بیشتر است.

اندیکاتورهای فروش قریب الوقوع به تثبیت جفت AVAX/USD در نزدیکی منطقه 22.00 دلار کمک می کند. با این حال، چشم انداز مطمئناً نزولی است و باید دید که آیا خرس ها قیمت را به زیر 20 دلار خواهند برد یا خیر.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.