منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به روند صعودی خود نزدیک به قیمت تعیین کننده 30 دلار ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به روند صعودی خود نزدیک به قیمت تعیین کننده 30 دلار ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی باقی می ماند زیرا قیمت در امتداد یک روند صعودی طولانی که از 3 آگوست 2022 آغاز شد ادامه می یابد. قیمت AVAX امروز تا مرز 30 دلار افزایش یافت، قبل از اینکه به سرعت به قیمت فعلی در 28.65 دلار کاهش یابد. طی 6 روز گذشته، Avalanche بیش از 27 درصد افزایش یافته است و از زمان اعلام فهرست خود در Robinhood همچنان صعودی باقی مانده است. قیمت در یک فاز تعیین کننده و در راستای نقطه مقاومت هدف 32 دلار باقی می ماند. در طی 24 ساعت آینده، AVAX احتمالاً مانع 27.85 دلار را برای تقویت حرکت صعودی و رسیدن به سطح 32 دلار برای ثبت بالاترین قیمت در طول یک ماه، تغییر خواهد داد.

بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال نیز به روند صعودی خود ادامه داد، که منجر به افزایش 3 درصدی بیت کوین شد تا برای اولین بار در بیش از 2 ماه گذشته به سطح 24000 دلار برسد. اتریوم با افزایش 4 درصدی به دنبال قیمت 2000 دلاری خود ادامه داد. در میان آلت‌کوین‌های پیشرو، Cardano با افزایش قیمت 2 درصدی به 0.54 دلار رسید، در حالی که ریپل تا 0.38 دلار افزایش یافت. Dogecoin نیز روند صعودی داشت و به 0.07 دلار رسید، در حالی که Solana با جهش 4 درصدی به 42.57 دلار رسید. در همین حال، پولکادوت با افزایش قابل توجه 8 درصدی به 9.28 دلار رسید.

اسکرین شات 2022 08 09 در 1.37.45 AM
تحلیل قیمت بهمن: نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: RSI در نمودار روزانه به منطقه اشباع خرید می رود

در نمودار 24 ساعته کندل استیک برای تحلیل قیمت بهمن، قیمت را می توان در امتداد یک الگوی مثلث صعودی مشاهده کرد که نشان دهنده روند صعودی فعلی برای AVAX است. قیمت نسبت به روند فعلی بیش از 27 درصد افزایش یافته است و حتی می تواند بیشتر به سمت بالا حرکت کند. در الگوی معکوس صعودی فعلی، قیمت AVAX می‌تواند تا مقاومت یقه 37.13 دلار افزایش یابد. برای حمایت از این پایان نامه، شاخص های فنی اصلی خوانش صعودی را نشان می دهند. در طول روند صعودی، قیمت AVAX بالاتر از میانگین متحرک 9 و 21 روزه، همراه با میانگین متحرک نمایی مهم 50 روزه (EMA) باقی مانده است.

AVAXUSDT 2022 08 09 01 40 34
تحلیل قیمت بهمن: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) همچنین می تواند مشاهده شود که پایین ترین سطح بالاتر از منطقه خنثی را تشکیل می دهد که نشانه مثبت دیگری است. با این حال، شاخص قدرت نسبی 24 ساعته (RSI) پس از افزایش تا علامت 70 منظره جالبی را نشان می‌دهد تا وضعیت شدید خرید بیش از حد را نشان دهد. حجم معاملات در 24 ساعت گذشته بیش از 23 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد هنوز علاقه خریدار برای Avalanche وجود دارد. با این حال، فرسودگی RSI 24 ساعته بالاتر از این نقطه می تواند یک روند نزولی برای توکن باشد. از این نظر، بسته شدن روزانه به زیر 27.8 دلار می تواند قیمت را به سمت حمایت 20 دلار کاهش دهد و تز صعودی را باطل کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.