منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به حمایت 100 دلاری بازگشت، آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به حمایت 100 دلاری بازگشت، آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت نزولی است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی در 100 دلار و پایین تر در مارک 98.21 دلار قرار دارد
  • AVAX در مرز 110 دلار با مقاومت روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که خریداران پس از ناکامی در صعود به بالای مرز 110 دلار، نتوانستند سطح حمایتی بالاتر از مرز 100 دلار ایجاد کنند و فشار فزاینده فروش باعث شد که آواکس به مرز 100 دلار بازگردد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را مشاهده کرده است، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی عبارتند از SOL و VET که هر کدام 7.91 و 7.87 درصد کاهش داشته اند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX با 109 دلار رد شد، آیا گاوها می توانند از 100 دلار دفاع کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به حمایت 100 دلاری بازگشت، آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟  1
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی، MACD در حال حاضر صعودی است که با رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور در 12 ساعت گذشته سایه روشن تری را نشان داده است که نشان دهنده کاهش حرکت صعودی پس از رد شدن قیمت در سطح 110 دلار است. با بازگشت قیمت به مرز 100 دلار، می توان انتظار داشت که شتاب بیشتر کاهش یابد در حالی که شکست نزولی باعث گردش نزولی در کوتاه مدت خواهد شد.

EMAها بالا هستند زیرا AVAX در نمودارهای میان مدت با روند صعودی معامله می‌شود که از پایین‌ترین سطح 60 دلار در پایان اکتبر معامله می‌شد. در حال حاضر، 12-EMA به سمت پایین حرکت می کند و با 26-EMA همگرا می شود، در حالی که دومی به آرامی منحنی می کند تا با حرکت اخیر قیمت سازگار شود.

RSI در حال حاضر خنثی است و نزدیک به موقعیت متوسط ​​در 57.86 معامله می شود. RSI بالاتر از موقعیت میانگین شاخص معامله می شود که حرکت صعودی پایینی را نشان می دهد در حالی که شیب نزولی شاخص حاکی از کاهش بیشتر است. در حال حاضر، این اندیکاتور نشان می دهد که AVAX قبل از اینکه دارایی به اصلاح روند نیاز داشته باشد، فضایی برای حرکت رو به پایین قوی دارد.

باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند، اما با نوسان قیمت به زیر علامت 110 دلار، همگرایی را نشان می دهند. از آنجایی که AVAX بالاتر از خط میانگین اندیکاتور معامله می شود، می توان انتظار داشت که باندها به سمت بالا همگرا شوند. در زمان انتشار، این اندیکاتور کاهش نوسان قیمت AVAX را نشان می دهد در حالی که شکست رو به پایین به معنای سقوط به سطح حمایت 98.21 دلار است.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال خرید را صادر می کند زیرا 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها در طول بازه زمانی پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از خرید حمایت می کنند که فعالیت فروش اندک یا بدون فعالیت در بازارها را نشان می دهد. در همین حال، ده نشانگر باقی مانده روی حصار می نشینند و در زمان پرس هیچ سیگنالی صادر نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن این احساس را به اشتراک می‌گذارد و با 14 شاخص از فروشندگان در برابر تنها چهار شاخص که حرکت رو به بالا را نشان می‌دهند، سیگنال خرید صادر می‌کند. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی قوی در نمودارهای میان مدت وجود دارد. در عین حال، هشت شاخص از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند و بی طرف می مانند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به حمایت 100 دلاری بازگشت، آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که گاوها در بالا رفتن از سطح قیمت 110 دلار تلاش کردند و شکست خوردند. علاوه بر این، حرکت صعودی قوی به این معنی بود که AVAX هیچ جای پایی بالاتر از 100 دلار نداشت و بنابراین قیمت به سطح حمایت کلیدی بازگشت. فشار نزولی همچنان ادامه دارد زیرا حمایت 100 دلاری ضعیف به نظر می رسد.

در حال حاضر، معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت تا سطح حمایت 98.21 دلار قبل از بهبودی بالای 100 دلار کاهش یابد. قبل از اینکه قیمت بتواند علامت ۱۱۰ دلار را مجدداً آزمایش کند، خریداران باید شتاب را بازیابی کنند و سطح حمایتی بالاتر از علامت ۱۰۰ دلاری ایجاد کنند. به این ترتیب، می توان انتظار داشت که AVAX در حدود 105 دلار تثبیت شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.