منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به بالاترین حد خود در 79 دلار رسیده است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به بالاترین حد خود در 79 دلار رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت به بالاترین سطح تاریخ افزایش یافته است.
  • تحلیل قیمت بهمن روند صعودی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی با قیمت 76.3 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که سکه در بالاترین سطح خود یعنی 79 دلار قرار دارد زیرا روند صعودی همچنان ادامه دارد. دیروز قیمت AVAX/USD به 75.5 دلار رسید، که فقط یک دلار کمتر از بالاترین رکورد قبلی یعنی 76.5 دلار بود، اما امروز گاوها قیمت را به بالاترین سطح رساندند و به رکورد جدیدی رسیدند، و ما امیدواریم که گاوها امروز صعود خود را حفظ کنند. رکورد بالایی را ثبت کرد. قیمت در یک نقطه تا 81.2 دلار بالا رفت اما به عقب برگشت و همچنان بالای 79 دلار موجود است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: گاوهای نر در راهپیمایی به رکورد بالاتری دست می یابند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که گاوها به تلاش خود برای بالا بردن نوار ادامه می دهند، زیرا در حال حاضر بالای 79 دلار، به طور دقیق، 79.2 دلار هستند، ارزشی که جفت ارز دیجیتال در زمان نوشتن این مقاله با آن معامله می شود. امروز پنجمین روز متوالی حرکت صعودی بدون توقف است و سکه در این مدت ارزش قابل توجهی پیدا کرده است و از 62 دلار به سطح قیمت فعلی رسیده است.

به طور کلی، AVAX در 24 ساعت گذشته ارزش 11.33 درصد و در طول هفت روز گذشته ارزش 28.11 درصد افزایش یافته است. حجم معاملات نیز در این مدت 92 درصد افزایش یافت و ارزش بازار را 9.91 درصد بهبود بخشید.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به بالاترین حد خود در 79 دلار رسید
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای سکه نیز در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر با افزایش حد بالایی آن در 76 دلار و حد پایین آن در 52 دلار، به طور میانگین به 64 دلار می رسد. حد بالایی نشانگر نوسانات نشان دهنده پشتیبانی از جفت AVAX/USD است. میانگین متحرک نیز 67 دلار معامله می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در مرز منطقه اشباع خرید قرار دارد زیرا در شاخص 70 معامله می شود و تقریباً از منطقه خنثی خارج می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نشان می دهد که سکه بیش از 28 ساعت در یک روند صعودی بوده و هیچ اثری از مانع نزولی نداشته است. این به طور قابل توجهی زمان زیادی است، و یک اصلاح ساعتی ممکن است در هر زمانی شروع شود. از آنجایی که معامله گران ممکن است بخواهند سود خود را ثبت کنند یا ترس از عقب نشینی کوتاه مدت ممکن است باعث اصلاح شود، همانطور که RSI نیز پیش بینی می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به بالاترین حد خود در 79 دلار رسیده است
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

RSI در نمودار 4 ساعته اگرچه در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد، اما صاف شده است، که نشان دهنده خستگی گاوها پس از یک رالی بالا و مداوم است. RSI ممکن است در ساعات آتی به عقب برگردد و به فروش برسد. نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بسیار بالاست، باند بالایی بولینگر نشان دهنده پشتیبانی از AVAX در 78.5 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت پس از نوسان تا 81.2 دلار در بالاترین سطح خود یعنی 79.2 دلار قرار دارد. اما RSI نشان‌دهنده کاهش سرعت پیشرفت صعودی است و در صورت شروع فشار فروش، عقب‌نشینی کوتاه‌مدت نیز امکان‌پذیر است. معامله‌گران می‌توانند امروز انتظار رکورد جدیدی را در صورت ادامه حرکت صعودی و رسیدن قیمت به بالای 76.5 دلار داشته باشند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.