منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX با قیمت 18 دلار رد شد، پایین تر حرکت کرد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX با قیمت 18 دلار رد شد، پایین تر حرکت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت نزولی به 14.00 دلار است
  • AVAX با مقاومت در مرز 18.00 دلار مواجه است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 16.30 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX در قیمت 18.00 دلار رد شده است و قیمت به سمت علامت 16.00 دلار کاهش یافته است و هیچ نشانه ای از توقف نشان نمی دهد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل ICP و DOT هستند که به ترتیب 5.61 و 5.19 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX در 18.00 دلار رد شد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX با 18 دلار رد شد، 1 پایین تر حرکت کرد
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی ضعیفی را که در ارتفاع کوتاه هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر این اندیکاتور حاکی از کاهش حرکت صعودی در ساعات اخیر است زیرا AVAX در قیمت 18.00 دلار رد شده است.

EMA ها در حال حاضر در حدود موقعیت متوسط ​​معامله می شوند، زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت نزولی را مشاهده می کنند، EMAها به سمت پایین بالاتر از خط میانگین حرکت می کنند و 12-EMA پیشتاز را در اختیار می گیرد. در ساعات اخیر شیب رو به پایین EMA ها افزایش یافته است و دو EMA شروع به همگرایی کرده اند که نشان می دهد یک تقاطع نزولی در شرف وقوع است.

RSI در 13 ژوئن به منطقه اشباع فروش فرو رفت اما از آن زمان به دلیل تثبیت قیمت در حدود 16.00 دلار به منطقه خنثی بازگشت. در زمان انتشار، این شاخص در اطراف سطح متوسط ​​در 50.00 معامله می شود و در 48.78 حرکت می کند و به سمت پایین حرکت می کند تا فشار نزولی را نشان دهد. موقعیت فعلی فضایی را برای حرکت بی ثبات در هر جهت باقی می گذارد، در حالی که شیب فعلی فشار کم را از هر طرف بازار نشان می دهد.

باندهای بولینگر تا دیروز در یک کانال باریک حرکت می کردند، اما با تلاش گاوها برای رسیدن به مرز 18 دلار، از هم جدا شدند. با این حال، رد شدن باعث شده است که آنها دوباره باریک شوند زیرا قیمت به خط میانگین اندیکاتور باز می گردد. در زمان انتشار، خط میانگین اندیکاتور در علامت 16.30 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 18.58 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال فروش را با 12 از 26 شاخص فنی اصلی که از خرس ها پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها پنج شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش با 13 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها سه اندیکاتور نشان دهنده حرکت رو به بالا است. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX با 18 دلار رد شد، 1 پایین تر حرکت کرد
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که گاوها با افزایش فشار فروش در 18.00 دلار خرد شده اند و با تسلط خرس ها، قیمت تا مرز 16.00 دلار کاهش یافته است.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که AVAX با تسلط خرس ها به سمت قیمت 14.00 دلار به سمت پایین حرکت کند. علاوه بر این، این پیشنهاد توسط شاخص‌های فنی میان‌مدت پشتیبانی می‌شود که تسلط نزولی قوی را در نمودارها نشان می‌دهد. اگر گاوها نتوانند از مرز 14.00 دلار دفاع کنند، AVAX ممکن است به 12.00 دلار سقوط کند اما بعید است که در کوتاه مدت این اتفاق بیفتد.