منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX با حفظ پویایی صعودی به 27.9 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX با حفظ پویایی صعودی به 27.9 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت امروز بهمن نشان می دهد که روند نزولی جزئی در حال افزایش با احتمالات صعودی بیشتر است. AVAX/USD در حال حاضر با 5.64 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 856,725,084 دلار، 27.9 دلار معامله می شود. بازار دیروز با یک شتاب افتضاح پایان یافت و امروز با نشانه های صعودی امیدوارکننده ای باز می شود که به افزایش قیمت دیروز به بالای مرز 28 دلار افزوده است. علاوه بر این، نوسانات کاهش می یابد و به گاوها فرصت بیشتری برای بازگشت فوق العاده می دهد. ارزش بازار زنده AVAX 7,923,202,426 دلار است و رتبه 12 را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل 4 ساعته AVAX/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان دهنده نوسانات بازار به دنبال یک روند کاهشی است، به این معنی که قیمت های AVAX/USD به طور فزاینده ای مستعد نوسانات نوسانی هستند. حد بالای باند Bollinger 29.8 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. در مقابل، حد پایین تر برای باند Bollinger با 25.2 دلار در دسترس است که به عنوان حیاتی ترین پشتیبانی برای AVAX عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. در نتیجه، خرس‌ها در چند ساعت اخیر مراقب بازار بوده‌اند و شتاب خود را حفظ خواهند کرد. با این حال، به نظر می رسد که قیمت با حرکت به سمت مقاومت، پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. اگر گاوها کارت های خود را درست بازی کنند، ممکن است به زودی روند به سمت مثبت تغییر کند.

تصویر 71
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 57 است که ارز دیجیتال را در وضعیت پایداری قرار می دهد. با این حال، می‌توانیم RSI را در مسیر صعودی در ناحیه خنثی بالایی دنبال کنیم که نشان‌دهنده غلبه فعالیت خرید است. اگر RSI تصمیم بگیرد بیشتر به سمت یک دوره فعالیت خرید غالب حرکت کند، یک حرکت معکوس اجتناب ناپذیر خواهد شد و گاوها شانس خود را برای شکوه دوباره خواهند داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن، نوسانات بازار را به دنبال یک روند شیب نشان می دهد، که نشان می دهد احتمال نوسانات AVAX/USD افزایش می یابد. حد بالایی باند بولینگر 28.3 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. برعکس، حد پایین تر برای باند بولینگر 20.3 دلار است که قوی ترین پشتیبانی برای AVAX است.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده حرکت صعودی است. با این حال، به نظر می رسد جهت گیری بازار در چند روز گذشته ثابت بماند. گاو نر بازار را گرفته است که موضع خرس ها را تضعیف می کند. با این حال، قیمت AVAX/USD تلاش می‌کند تا نوار مقاومت را بشکند که نشان‌دهنده شکست احتمالی در بازار است. این ممکن است باعث عدم تعادل در قدرت در بازار ارزهای دیجیتال شود.

تصویر 72
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 68 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال متورم است. علاوه بر این، به نظر می رسد که قیمت یک نقطه ثابت پیدا کرده و خود را به آن نقطه متصل کرده است. با این حال، نکته در منطقه ای است که بیش از حد ارزش گذاری شده است، و قیمت دیر یا زود مجبور به حرکت از آن خواهد شد. RSI مسیری خطی را دنبال می‌کند که نشانه‌هایی از ارزش پایدار ارزهای دیجیتال، حرکت به سمت ثبات و فعالیت‌های خرید و فروش معادل را نشان می‌دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

نتیجه‌گیری تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که رفتار ارز دیجیتال نشان می‌دهد که از یک روند نزولی جزئی با پتانسیل معکوس عظیم پیروی می‌کند. بازار اخیراً تحت سلطه نزولی قرار گرفته است، اما به نظر می رسد به اندازه کافی برای حفظ آن صلاحیت ندارد. با این حال، آنها در حال حاضر بازار را فراگرفته اند و گاوها در حال حاضر در طناب هستند، اما اگر از این شکست استفاده کنند ممکن است در روزهای آینده طوفانی را تصاحب کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.