منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX با افزایش فشار نزولی به 21.51 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX با افزایش فشار نزولی به 21.51 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 192
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت های AVAX همچنان به روند پایین تر در نمودارها ادامه می دهند، زیرا خرس های بازار کنترل را حفظ می کنند. قیمت ها به دنبال حمایت در حدود 20.0 دلار بودند، اما این سطح تاکنون نتوانسته است حفظ شود. پایین ترین نرخ روز به 21.51 دلار رسید و از اینجا، یک بازگشت کوچک مشاهده شده است.

به نظر می رسد فشار نزولی در بازار در حال افزایش است، زیرا قیمت ها همچنان در حال کاهش هستند. سطح بعدی پشتیبانی احتمالاً در 18.0 دلار یافت می‌شود، جایی که قیمت‌ها قبلاً حمایت خاصی پیدا کرده بودند. اگر این سطح شکسته شود، در کوتاه مدت می توان زیان بیشتری را انتظار داشت. قیمت‌های بهمن در محدوده 21.38 دلار تا 24.12 دلار در نوسان بوده است زیرا دارایی دیجیتال 0.53 درصد از بازار ارزهای دیجیتال را تحت سلطه دارد.

بازار در چند ساعت گذشته چرخشی شدیدی را تجربه کرد زیرا خرس‌ها توانستند قیمت‌ها را به زیر برخی از سطوح حمایتی کلیدی برسانند و در حال حاضر با قیمت 21.51 دلار مبادله می‌کنند. فشار فروش بسیار شدید بوده است و به نظر می‌رسد که بازار ممکن است در کوتاه‌مدت به سمت زیان‌های بیشتر پیش برود. AVAX در حال حاضر در رتبه 15 قرار دارد در حالی که حجم معاملات آن 539,170,552 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت 4 ساعته: با کاهش قیمت ها به زیر سطوح حمایتی کلیدی، کنترل را در دست دارد

نمودار قیمت 4 ساعته برای AVAX/USD بازاری را نشان می دهد که در یک روند نزولی واضح قرار دارد. قیمت ها در چند روز گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده اند و به نظر می رسد پایانی برای روند نزولی فعلی وجود ندارد. بازار مقداری حمایت در حدود 20.0 دلار پیدا کرده است، اما این سطح نتوانسته برای مدت طولانی حفظ شود.

سطح بعدی پشتیبانی احتمالاً در 18.0 دلار یافت می‌شود، جایی که قیمت‌ها قبلاً حمایت خاصی پیدا کرده بودند. اگر این سطح شکسته شود، در کوتاه مدت می توان زیان بیشتری را انتظار داشت. به نظر می رسد بازار در آینده نزدیک به ضررهای بیشتری است.

نشانه های فنی روند نزولی بازار را نشان می دهد. MACD در قلمرو نزولی قرار دارد و به سمت پایین حرکت می کند. RSI نیز در قلمرو نزولی قرار دارد و روند نزولی دارد. به نظر می رسد بازار در آینده نزدیک به ضررهای بیشتری است.

تصویر 190
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

میانگین های متحرک در حال حاضر نزولی هستند و روند کاهشی دارند. به نظر می رسد بازار در آینده نزدیک به ضررهای بیشتری است. علاوه بر این، استوکاستیک RSI در حال نزدیک شدن به قلمرو فروش بیش از حد است، که به این معنی است که ممکن است بازار در کوتاه مدت به دنبال بازگشت مجدد باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت روزانه: روند نزولی دست نخورده است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر با روند کاهشی بازار معامله می شوند. شاخص‌های فنی در حال حاضر سیگنال‌های نزولی را نشان می‌دهند و به نظر می‌رسد بازار در نزدیک‌مدت به سمت زیان‌های بیشتر پیش می‌رود.

تصویر 191
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

خط MACD دیده می شود که از خط سیگنال قرمز از بالا عبور می کند که نشان دهنده روند نزولی بازار است. RSI در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد و روند نزولی دارد. به نظر می رسد بازار در آینده نزدیک به ضررهای بیشتری است. نوسانات بازار در حال حاضر به پایین ترین سطح خود در چند روز گذشته رسیده است و احتمالاً در کوتاه مدت نیز ادامه خواهد داشت. باندهای بولینگر در نمودار قیمت یک روزه بسیار باریک هستند که نشان دهنده نوسانات کم در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای جمع‌بندی تحلیل قیمت امروز بهمن، می‌توان دید که بازار در یک روند نزولی واضح قرار دارد. قیمت ها در چند روز گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده اند و امروز به پایین ترین سطح خود در روز به 21.51 دلار رسیده است. به نظر می رسد بازار در کوتاه مدت به سمت زیان های بیشتری می رود زیرا شاخص های فنی در حال حاضر سیگنال های نزولی را نشان می دهند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.