منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX آماده از سرگیری رالی پس از ردیابی 23 درصدی است؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX آماده از سرگیری رالی پس از ردیابی 23 درصدی است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است.
  • AVAX/USD پایین تر از 111 دلار است.
  • فشار خرید یک شبه برگشت.

تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است، زیرا دیروز پس از اصلاح 23 درصدی در اوایل این هفته، پایین ترین سطح قوی بالاتری قرار گرفت. از آنجایی که AVAX/USD بالاترین سطح بالایی را به ثبت رسانده است، انتظار می‌رود که طی 24 ساعت آینده روند صعودی بیشتری را شاهد باشیم زیرا جو کلی بازار همچنان بسیار صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX آماده از سرگیری رالی پس از ردیابی 23 درصدی است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته شاهد بازگشت فشار خرید بوده است. پیشروهای بازار، بیت کوین و اتریوم به ترتیب 3.85 و 3.8 درصد رشد کردند. در همین حال، Avalanche (AVAX) با بیش از 10 درصد افزایش در بین بهترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: بهمن پس از رسیدن به پایین ترین سطح بالاتر از 112 دلار، از سر گرفته شد.

AVAX/USD در محدوده 113.00 تا 129.43 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 29.69 درصد افزایش به 2.44 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 28.7 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته AVAX/USD: به نظر می رسد AVAX بالاتر از 130 دلار بازگردد

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم قیمت بهمن را ببینیم که امروز مجدداً افزایش می‌یابد، زیرا یک پایین‌تر قوی بالاتر در یک شب تعیین شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX آماده از سرگیری رالی پس از ردیابی 23 درصدی است؟
نمودار 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

قیمت بهمن تا کنون در ماه نوامبر افزایش قوی داشته است. از پایین ترین سطح قبلی یعنی حدود 60 دلار، قیمت AVAX/USD تا 21 نوامبر، زمانی که به بالاترین حد فعلی 147 دلار رسید، بیش از دو برابر شد.

پس از یک اصلاح اولیه کوچک، گاوها نتوانستند به روند صعودی بیشتری در روز دوشنبه برسند و در نتیجه یک مجموعه بالاتر پایین‌تر را رقم زدند. از آنجا، Avalanche تا نیمه دوم دیروز شاهد بهبود قابل توجهی بود، زمانی که واکنش بالاتر از 112 دلار مشاهده شد.

حرکت صعودی به سرعت برای قیمت بهمن یک شبه بازگشت و در اوایل امروز به بالای 125 دلار بازگشت. در حال حاضر، می‌توانیم دوباره شاهد افزایش بیشتر تست AVAX/USD باشیم که احتمالاً به بالاترین رکورد قبلی که تا پایان هفته رسیده است، می‌انجامد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است، زیرا پس از توقف اصلاحی چند روزه در اواخر دیروز، پایین ترین سطح قوی بالاتری در یک شب ثبت شد. AVAX/USD در حال حاضر به سرعت در حال افزایش است و احتمالاً در اواخر این هفته به بالاترین سطح خود منجر می شود.

در حالی که منتظر حرکت آوالانچ هستید، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، کیف پول Decred و ریپل در مقابل SEC ببینید.