منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: گاوها برای آزمایش مقاومت 13.00 دلاری

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: گاوها برای آزمایش مقاومت 13.00 دلاری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت صعودی تا 13.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 12.83 دلار است
  • AVAX با مقاومت 13.00 دلار و 13.34 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که عمل قیمت AVAX با شارژ گاوهای نر در بالا به قیمت 12.00 دلار بازگشته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات منفی بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل DOGE و XRP هستند که به ترتیب 5.55 و 3.94 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 13.00 دلار باز می گردد

تصویر 24
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع پایین هیستوگرام بیان می‌شود، نشان می‌دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده یک حرکت صعودی کاهشی است و نشان می دهد که فشار خرید در حال کاهش است.

EMAها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته مثبت است. با این حال، همانطور که دو EMA همگرا می شوند و به سمت پایین حرکت می کنند، فعالیت فروش افزایش می یابد. در حال حاضر، 12-EMA به سمت خط میانگین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش فعالیت صعودی در بازارها است.

RSI مدتی است که در منطقه خنثی معامله می شود اما در چند روز گذشته بالاتر از سطح متوسط ​​معامله می شود. اکنون شاخص تا سطح 55.62 واحد سقوط کرده است که با شیب ملایمی حرکت می کند. نشانگر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب ملایم به سمت بالا فشار صعودی خفیفی را نشان می دهد.

باندهای بولینگر در حال گسترش بودند تا اینکه قیمت با مقاومت در مرز 13.00 دلار مواجه شد و شروع به رکود کرد. در زمان پرس، خط میانگین اندیکاتور 12.83 دلار پشتیبانی می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 13.34 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال خرید را صادر می کند و 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، سه شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور کم نزولی را نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن این احساس را ندارد و یک سیگنال فروش با 11 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل شش اندیکاتور نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی در نمودارهای میان مدت در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تصویر 25
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که حرکت صعودی قوی گاوها را قادر می سازد تا قیمت را افزایش دهند تا به مرز 13.00 دلار بازگردند. با این حال، گاوها هنوز نتوانستند جای پای خود را بالاتر از سطح حفظ کنند و قیمت همچنان در سطح تثبیت می شود.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که AVAX به سمت علامت 13.50 دلار حرکت کند که در آن مقاومت اصلی نهفته است. معامله گران می توانند انتظار یک شکست صعودی به منطقه 14.00 دلار را داشته باشند زیرا مشخصات فنی میان مدت تغییر به سمت بازار صعودی را نشان می دهد. با این حال، در صورت واکنش نزولی در سطح 13.00 دلار، می توان انتظار داشت که قیمت در ادامه تثبیت به سطح 12.60 دلار کاهش یابد.

[the_ad id=”48512″]