منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: گاوها برای آزمایش مقاومت 14.00 دلاری، آیا پیشرفتی در پیش است؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: گاوها برای آزمایش مقاومت 14.00 دلاری، آیا پیشرفتی در پیش است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت صعودی به 15.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 13.50 دلار است
  • AVAX با مقاومت در مرز 14.00 دلار روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که اکشن قیمت در مرز 14.00 دلار مقاومت پیدا می کند و در حالی که گاوها و خرس ها برای تسلط بر بازار تلاش می کنند، به مرز 13.50 دلار کاهش یافته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو مثبت بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیگران اصلی عبارتند از CHZ و UNI که به ترتیب شیب 16.34 و 5.28 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 13.50 دلار باز می گردد

تصویر 267
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع پایین هیستوگرام بیان می‌شود، نشان می‌دهد. MACD در 48 ساعت گذشته حرکت صعودی به آرامی در حال افزایش را نشان داده است زیرا قیمت به سمت مرز 14.00 دلار حرکت کرده است.

EMAها در حال حاضر زیر موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان نزولی است. با این حال، همانطور که دو EMA به سمت بالا حرکت می کنند، این شاخص نشان دهنده فعالیت خرید خالص در بازارها است. از سوی دیگر، 12-EMA بیشتر از 26-EMA فاصله می گیرد که نشان دهنده افزایش پتانسیل صعودی است.

RSI 48 ساعت پیش در نزدیکی منطقه اشباع فروش معامله می شد، زیرا شاخص به زیر سطح 30.00 واحد کاهش یافت. از آن زمان، اندیکاتور به سمت منطقه خنثی حرکت کرد و به سطح واحد شاخص 49.00 صعود کرد و هیچ سیگنالی صادر نکرد. در حال حاضر، این اندیکاتور با شیب اندکی رو به پایین معامله می شود که نشان دهنده فشار نزولی است در حالی که موقعیت میانگین فضایی را برای فعالیت در هر جهت باز می کند.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند زیرا حرکت قیمت نوسانات کم را در حدود 13.00 دلار مشاهده می کند. در زمان انتشار، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی را در 12.61 دلار ارائه می دهد در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در 13.84 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال فروش را صادر می کند، که 10 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، هشت شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، هشت اندیکاتور روی حصار نشسته و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها چهار نشانگر که حرکت رو به بالا را نشان می دهد، منتشر می کند. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی قوی در نمودارهای میان مدت در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی را نشان می دهد. در همین حال، هشت نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تصویر 266
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که پس از مشاهده کاهش شدید قیمت تا مرز 12.00 دلار، AVAX توانست از سطح حمایت دفاع کند و قیمت شروع به بهبود کرد. در حال حاضر، گاوها در تلاشند تا سطح حمایت 13.00 دلاری را حفظ کنند، در حالی که خرس‌ها حدود 14.00 دلار را ثابت نگه دارند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که AVAX به سمت سطح مقاومت در مرز 14.00 دلار با شکست صعودی منجر به قیمت به مرز 15.00 دلار شود. این پیشنهاد با تغییر تکنیک های میان مدت که در کوتاه مدت صعودی می شوند، تقویت می شود. با این حال، اگر گاوها در سطح رد شوند، AVAX به مرز 12.00 دلار باز می گردد.