منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: گاوهای AVAX با افزایش قیمت به 26.5 دلار، سود بیشتری را تا 14 درصد نشان می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: گاوهای AVAX با افزایش قیمت به 26.5 دلار، سود بیشتری را تا 14 درصد نشان می دهند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن روند صعودی را نشان می دهد. AVAX/USD بیشترین سود را در بازار امروز در میان 100 ارز دیجیتال برتر دارد، زیرا گاوهای AVAX در یک حرکت سریع قیمت را از 24.4 دلار به 26.5 دلار رساندند و در یک روز ارزش خوبی به دست آوردند. امروز AVAX روند صعودی را دنبال می کند و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 26.5 دلار معامله می شود. با این حال، مقاومت بعدی برای AVAX در 27.5 دلار وجود دارد، جایی که فشار فروش می تواند بازگردد.

به طور کلی، AVAX در کل هفته گذشته ارزش 50 درصدی دیگر را افزایش داد. به طور کلی، کل ماه سپتامبر برای دارایی کریپتو مثمر ثمر بود زیرا شاهد افزایش قابل توجهی در ارزش بود. افزایش قیمت جفت AVAX/USD از اواسط ژوئن 2021 آغاز شد که هنوز در راه است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: AVAX سودهای عظیمی را گزارش می دهد

تحلیل قیمت بهمن 1 روزه افزایش خوبی را در قیمت امروز نشان می دهد. گاوها از دیروز و زمانی که قیمت شروع به بهبود کرد، در حال افزایش بوده اند. پس از دریافت حمایت 22.3 دلار، AVAX در روند صعودی قرار دارد و گاوها در 24 ساعت گذشته به سود 14 درصدی در ارزش سکه دست یافتند زیرا قیمت در حال حاضر به 26.5 دلار رسیده است. اما از آنجایی که روند اصلی هفته گذشته نزولی بود، جفت ارز دیجیتال همچنان در هفت روز گذشته 12.9 درصد از دست داده است.

avax 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: Tradingview

نوسانات از 23 مه 2022 به شدت کاهش یافته است، زیرا باند بولینگر به شدت کاهش یافته است، باند بالایی که در علامت 39.8 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت برای تابع قیمت AVAX و باند پایین در مارک 20.9 دلار است. میانگین باندهای بولینگر 30.3 دلار بالاتر از قیمت است. میانگین متحرک (MA) در علامت 27.1 دلار است، همچنین بالاتر از سطح قیمت. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای پیوستن به منطقه خنثی حرکت کرده است و در شاخص 34 در نیمه پایینی منطقه خنثی وجود دارد که حکایت از فعالیت خرید قوی در بازار برای AVAX/USD دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نشان می دهد که گاوها در 12 ساعت گذشته سلطنت کرده اند. در ابتدای روز اصلاحی مشاهده شد که از پایان جلسه معاملاتی قبل شروع شد. ساعات فعلی افزایش مداوم سطوح قیمت را نشان می دهد زیرا قیمت آن به مرز 26.4 دلار رسیده است.

آواکس 4 ساعته
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در سمت پایین است. مقادیر باندهای بولینگر به شرح زیر است. باند بالا در علامت 26.3 دلار و باند پایین در علامت 21.3 دلار است. قیمت از حد بالایی باندهای بولینگر گذشته است. باندهای بولینگر به طور متوسط ​​در مرز 23.88 دلار درآمد دارند.

میانگین متحرک از میانگین باندهای بولینگر عبور کرده است که نشان دهنده یک متقاطع صعودی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز تا شاخص 57 که در نیمه بالایی منطقه خنثی قرار دارد، حرکت کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن 1 روزه و 4 ساعته نشان دهنده یک روند صعودی قوی برای ارز دیجیتال است، زیرا به طور کلی، بازار کریپتو تحت تأثیر نزولی قرار دارد، اما امروز AVAX/USD بهبود فوق العاده ای در ارزش نشان داده است. افزایش بیشتر ارزش قیمت جفت کریپتو نیز در ساعات آینده انتظار می‌رود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.