منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: چرخ دنده AVAX برای آزمایش مقاومت 14.29 دلاری به عنوان شارژ مجدد حرکت صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: چرخ دنده AVAX برای آزمایش مقاومت 14.29 دلاری به عنوان شارژ مجدد حرکت صعودی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن روند افزایشی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند زیرا ارزش سکه امروز افزایش یافته است. سطوح قیمت دوباره افزایش یافته است زیرا گاوها پس از اصلاحی که در جلسه معاملاتی قبلی رخ داد، که منجر به شکست عملکرد قیمت به سمت بالا شد، به برتری خود ادامه دادند.

ارزش سکه در حال حاضر 14.18 دلار است، پس از افزایش بیشتر در سطح قیمت. مقاومت برای جفت AVAX/USD 14.29 دلار است، در حالی که پشتیبانی در 13.60 دلار قرار دارد. در 24 ساعت گذشته، ارزش ارز دیجیتال حدود 3.65٪ افزایش یافته است. حجم معاملات AVAX/USD افزایش یافته و در حال حاضر 171,618,997 دلار است و ارزش بازار این ارز دیجیتال 4,389,910,653 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: روند صعودی صعودی برای صعود به بالای 14.1 دلار آماده می شود

تحلیل قیمت یک روزه بهمن روند صعودی قوی را برای امروز تایید می کند زیرا ارزش سکه بهبود قابل توجهی داشته است. در آغاز روز معاملاتی، گاوها قیمت را بالاتر بردند و در حال حاضر این کار را انجام می دهند، زیرا دامنه را به سمت بالا پوشش می دهند. نوسانات ملایم است و قیمت بالاتر از بالاترین حد شاخص نوسان معامله می شود. که نشان دهنده یک سیگنال نسبتا مثبت برای آینده است.

تصویر 88
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

باندهای بولینگر باند بالایی را 20.9653 دلار و باند پایینی را 13.2179 دلار نشان می دهند که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای AVAX است. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای AVAX/USD در شاخص 61 به سمت بالا حرکت می کند و منحنی فعالیت خرید در بازار را نشان می دهد. میانگین متحرک (MA) پس از عبور از منحنی SMA 50 که یک متقاطع صعودی است، در سطح 16.3097 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر و شاخص های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نشان می دهد که AVAX همچنان در حال افزایش است زیرا در 16 ساعت گذشته روند صعودی داشته است و هیچ اصلاحی مشاهده نشده است. در آغاز روز معاملاتی، گاوها قیمت را بالاتر بردند و در حال حاضر این کار را انجام می دهند، زیرا دامنه را به سمت بالا پوشش می دهند.

تصویر 89
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک در حال حاضر 14.355 دلار معامله می شود که نشان دهنده روند مثبت است. نوسانات بالا است که نشان دهنده سیگنال نسبتا مثبتی برای آینده است. باندهای بولینگر باند بالایی را در 16.093 دلار نشان می دهند که نشان دهنده مقاومت AVAX است و باند پایین را در 12.634 دلار نشان می دهد که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای AVAX است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در سطوح فروش بیش از حد است که نشان می دهد فشار خرید در حال قوی تر شدن است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، روند صعودی فعلی در تحلیل قیمت بهمن احتمالاً در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت، زیرا به نظر می رسد خریداران مصمم به کنترل مجدد بازار هستند. انتظار می رود جریان صعودی در ساعات آتی تشدید شود زیرا گاوها به سطح مقاومتی 14.29 دلاری می روند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.