منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: پس از شروع صعودی با کاهش قیمت به 20 دلار، تصاحب را متوقف می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: پس از شروع صعودی با کاهش قیمت به 20 دلار، تصاحب را متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن برای امروز در جهت نزولی است زیرا سکه در اواخر شب اصلاح شد. قیمت به سطح 20 دلار کاهش یافته است زیرا خرس ها پس از شکسته شدن قیمت به سمت بالا در شروع جلسه امروز، پیشتاز را بازگرداندند. تابع قیمت تحت فشار بود زیرا سکه در پایان جلسه معاملاتی قبلی نیز اصلاح شد. سکه در ساعات آغازین حرکت صعودی به دست آورد. اما فشار نزولی بازگشته است و قیمت در یک روند کاهشی است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: با افزایش فشار فروش، قیمت AVAX به 20 دلار کاهش می یابد.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت پس از افزایش در ساعات ابتدایی دوباره کاهش یافته است. جفت AVAX/USD در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 20 دلار معامله می‌شود، زیرا خرس‌ها تابع قیمت را رهبری می‌کنند، AVAX همچنان 5.62 درصد افزایش در ارزش خود را در 24 ساعت گذشته نشان می‌دهد زیرا قیمت قبلاً افزایش یافته بود و سکه همچنین نسبت به هفته گذشته 24.37 درصد افزایش نشان می دهد. حجم معاملات 10.56 درصد افزایش یافت و تسلط 0.59 درصدی بر بازار را برای آواکس ایجاد کرد.

آواکس 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای AVAX زیاد است. باند بولینگر گسترش یافته است، باند بولینگر بالایی در علامت 21.3 دلار است که نشان دهنده مقاومت در برابر ارز دیجیتال است، و باند پایین در علامت 14.9 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است.

با بازگشت حرکت نزولی و شروع مجدد فعالیت فروش، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز شروع به کاهش کرد و به شاخص 51 رسید که حکایت از فعالیت فروش در بازار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی به سمت بالا بوده است، اما تابع قیمت چهار ساعت به عقب برگشته است. فعالیت نزولی دوباره شعله ور شده و در چهار ساعت گذشته با کاهش قیمت به 20 دلار افزایش یافته است.

آواکس 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) در علامت 19.8 دلار زیر سطح قیمت است زیرا قیمت به سمت آن کاهش می یابد. نوسانات در حال افزایش است زیرا باند بولینگر بالایی به مرز 20.9 دلار رسیده است، باند پایینی بولینگر به علامت 16.6 دلار و میانگین باندهای بولینگر به علامت 18.8 دلار رسیده است. RSI در منحنی نزولی شیب دار در شاخص 64 معامله می شود که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است زیرا از محدوده خرید بیش از حد در محدوده خنثی قرار می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بهمن حاکی از آن است که روند نزولی در جریان است. خرس ها با موفقیت روند صعودی را معکوس کردند و سطح قیمت را به میزان قابل توجهی کاهش دادند. انتظار می رود فشار فروش ادامه یابد زیرا حمایت همچنان پایین تر است، اما ما انتظار داریم که AVAX امروز به زیر محدوده 18 دلار سقوط نکند. با این حال، تجارت کریپتو بدون شگفتی نیست.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.