منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: مانع نزولی AVAX را در 13.06 دلار متوقف می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: مانع نزولی AVAX را در 13.06 دلار متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با کاهش بیشتر قیمت، تحلیل قیمت بهمن نتایج منفی برای روز به همراه دارد. قیمت که طی دو روز گذشته افزایش یافته بود، از آن زمان به 13.03 دلار کاهش یافته است. به نظر می رسد این روند در حال چرخش است و فشار فروش ظاهر شده و خرس ها را کنترل بازار کرده است. از آنجایی که ارز دیجیتال هنوز از این سطح عبور نکرده است، قیمت در سطح 13.06 دلار با مقاومت روبرو می شود.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: قیمت AVAX به 13.03 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها کنترل را پس می گیرند.

امروز، پس از یک دوره کوتاه بهبود، نمودار تحلیل قیمت یک روزه بهمن در جهت نزولی قرار دارد. AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 13.03 دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال به افزایش 2.68 درصدی در 24 ساعت گذشته ادامه می‌دهد، اما همچنین کاهش 0.23 درصدی نسبت به هفته قبل را در نتیجه فاز نزولی گزارش می‌کند، هرچند زیان‌ها اندک هستند. در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات 7.48 درصد کاهش یافته است که باعث تسلط 0.47 درصدی بر بازار شده است.

avax d
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

با توجه به نوسانات شدید، باندهای بولینگر بالا و پایین که نشان دهنده مقاومت و حمایت AVAX هستند، به ترتیب در 18.3 و 9.73 دلار قرار دارند. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل کاهش قیمت، اندکی کاهش یافته است و در شاخص 41 در نیمه پایین منطقه خنثی وجود دارد. میانگین متحرک (MA) در مرز 12.68 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

اگرچه شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی بالاتر بود، تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نشانگرهای نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به سطح 13.02 دلار کاهش یافته است. با وجود اینکه قیمت در هشت ساعت گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده است، قیمت همچنان بالاتر از رقم میانگین متحرک 12.88 دلار است. از آنجایی که باندهای بولینگر در حال گسترش هستند، نوسانات در این مدت در حال افزایش بوده است.

AVAX h
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

باند بالایی بولینگر اکنون در 13.44 دلار است، در حالی که باند پایینی بولینگر در سطح 11.26 دلار قرار دارد و اگر نزول ادامه یابد، به زودی قیمت به زیر سطح MA خواهد رفت. امتیاز RSI در همین راستا حرکت می کند و در نیمه بالایی منطقه خنثی به صفر کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX در سطح 13.02 دلار در حال مبارزه است و با بازگشت حرکت نزولی به سقوط ادامه می دهد. در هشت ساعت گذشته یک روند نزولی ثابت وجود داشته است. با این حال، این پس از یک دوره بهبودی دو روزه انتظار می رفت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.