منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت AVAX 12.98 درصد افزایش یافت، دوره صعودی ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت AVAX 12.98 درصد افزایش یافت، دوره صعودی ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار فعلی در یک روند صعودی دیده می شود. قیمت های بهمن (AVAX) در 24 ساعت گذشته 12.98 درصد افزایش یافته است و به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی قرار دارد. سکه در حال حاضر با قیمت 17.14 دلار معامله می شود و قوی ترین مقاومت در 19.5 دلار مشاهده می شود. با این افزایش اخیر، Avalanche اکنون وارد 20 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار شده است و در حال حاضر در جایگاه 16 قرار دارد.

شرایط فعلی بازار برای بهمن بسیار مساعد است و پیش بینی می شود در آینده نزدیک روند صعودی قیمت ها ادامه یابد. این احتمال وجود دارد که قیمت ها در چند روز آینده به مرز 20 دلار برسد. حجم معاملات فعلی نیز بسیار بالاست که یکی دیگر از شاخص های صعودی بازار است. حجم کل معاملات 581,778,406 دلار است در حالی که ارزش بازار برای AVAX 4.8 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار روزانه، قیمت‌های آواکس در 24 ساعت گذشته بین 15.5 تا 17.14 دلار معامله می‌شوند. قیمت ها به اوج های بالاتر و پایینی های بالاتری دست یافته اند که نشانه حرکت صعودی در بازار است. همچنین یک خط روند افزایشی وجود دارد که از زمان بسته شدن معاملات دیروز به عنوان پشتیبان قیمت عمل می کند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 68.8 قرار دارد و در جهت صعودی حرکت می کند که نشان می دهد احتمال ادامه افزایش قیمت ها وجود دارد.

تصویر 301
نشانگرهای فنی نمودار 24 ساعته AVAX/USD توسط Tradingview

اندیکاتور MACD از خط سیگنال قرمز عبور کرده و در حال حاضر بالای آن قرار دارد که نشانه دیگری از روند صعودی است. خط 100 EMA نیز بالاتر از خط 200 EMA است که تایید دیگری بر روند صعودی در بازار است. به نظر می رسد بازار در حال ورود به روند صعودی است زیرا شرایط در حال حاضر بسیار مساعد است. پیش‌بینی می‌شود که قیمت‌ها در آینده نزدیک به روند صعودی خود ادامه دهند و به بالاترین حد خود برسند.

نوسانات بازار در حال حاضر زیاد است زیرا باندهای باندهای بولینگر از هم دور هستند. این نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً در آینده نزدیک شاهد حرکت قابل توجهی در قیمت خواهند بود. یک اقدام خرید وجود دارد که به افزایش اخیر قیمت ها نسبت داده می شود. بازار صعودی به نظر می رسد و انتظار می رود روند صعودی خود را ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: گاوها در کنترل هستند زیرا به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی قرار دارد.

نمودار 4 ساعته آواکس نشان می دهد که قیمت ها از دیروز روند صعودی داشته اند. بازار در حالت ریکاوری قرار دارد زیرا قیمت ها در 24 ساعت گذشته 12.98 درصد افزایش یافته است. این سکه در حال حاضر با قیمت 17.14 دلار معامله می شود و پیش بینی می شود قیمت ها در آینده نزدیک به روند صعودی خود ادامه دهند.

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 68.8 قرار دارد و در جهت صعودی حرکت می کند که نشان می دهد هنوز فضا برای افزایش قیمت ها وجود دارد. اندیکاتور MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد و در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشانه دیگری از روند صعودی بازار است. خط 100 EMA بالاتر از خط 200 EMA دیده می شود، به این معنی که مسیر کمترین مقاومت به سمت بالا است. این نشان می‌دهد که قیمت‌ها احتمالاً در آینده نزدیک افزایش خواهند یافت.

تصویر 302
نشانگرهای فنی نمودار 4 ساعته AVAX/USD توسط Tradingview

باند بالایی باند بولینگر 18.57 دلار و باند پایینی 16.71 دلار است. نوسانات بازار در حال حاضر بالا است، که نشان می دهد قیمت ها احتمالاً در آینده نزدیک شاهد حرکت قابل توجهی در قیمت خواهند بود. به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی باشد زیرا انتظار می رود قیمت ها همچنان به بالاترین سطح خود ادامه دهند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن تأیید می کند که قیمت های AVAX در 24 ساعت گذشته در حرکت صعودی مداوم بوده است زیرا بازار تلاش می کند پس از عقب نشینی چند روز قبل خود را بهبود بخشد. شرایط بازار برای گاوها بسیار مساعد است و پیش بینی می شود در آینده نزدیک کنترل بازار را در دست بگیرند. با توجه به اینکه بازار در یک روند صعودی به نظر می‌رسد، احتمالاً قیمت‌ها به افزایش خود ادامه می‌دهند و به بالاترین حد خود می‌رسند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.