منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت AVAX به سمت 25.0 دلار حرکت می کند، حرکت صعودی جمع می شود

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت AVAX به سمت 25.0 دلار حرکت می کند، حرکت صعودی جمع می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 173
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که جفت AVAX/USD در 24 ساعت گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرده است، به طوری که قیمت ها افزایش یافته و سپس به سرعت برخی از این افزایش ها را دنبال می کنند. در زمان نگارش این مقاله، AVAX با قیمت فعلی 24.48 دلار بیش از 1.72 درصد افزایش یافته است، که نشان دهنده افزایش اندکی نسبت به پایین ترین سطح روزانه 22.0 دلاری است که اوایل امروز تعیین شده بود. حجم معاملات 24 ساعته AVAX در حال حاضر 567,456,820.59 دلار است و ارزش بازار این ارز دیجیتال 6.87 میلیارد دلار است.

از دیدگاه کلان، به نظر می‌رسد که قیمت‌های AVAX گام‌هایی به شکست نزدیک‌تر شده‌اند، زیرا دارایی دیجیتال توانسته در چند روز گذشته پایین‌ترین سطح خود را ایجاد کند در حالی که قیمت‌ها در اطراف منطقه 22.0 دلار قرار داشته است. گاوها باید قیمت های بالای 25.00 دلار را تحت فشار قرار دهند و حفظ کنند تا شکستگی رخ دهد، اما در حال حاضر شرایط فنی امیدوارکننده به نظر می رسد.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: حرکت صعودی جمع شده است

در نمودار روزانه تجزیه و تحلیل قیمت بهمن، به نظر می رسد که قیمت های AVAX شروع به نشان دادن نشانه هایی از افزایش حرکت صعودی کرده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر به سطوح بیش از حد خرید می رسد که می تواند منجر به عقب نشینی کوتاه مدت قیمت ها شود.

Stochastic RSI نیز در محدوده خرید بیش از حد است، که از این فرض پشتیبانی می کند که قیمت های AVAX ممکن است به زودی به منطقه 22.0 دلار در کوتاه مدت بازگردد. اگر گاوها بتوانند کنترل قیمت AVAX را حفظ کنند و قیمت ها را به بالای 25.0 دلار برسانند، به احتمال زیاد به زودی شاهد یک شکست خواهیم بود.

تصویر 172
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

خط MACD در حال حاضر در آستانه عبور از بالای خط سیگنال است، که نشان می دهد حرکت صعودی شروع به جمع شدن کرده است. میانگین متحرک 200 روزه در حال حاضر برخی از قیمت‌های AVAX را پشتیبانی می‌کند، و اگر گاوها بتوانند قیمت‌ها را به بالای 25.0 دلار برسانند، به احتمال زیاد به زودی شاهد شکست خواهیم بود.

از منظر فنی، به نظر می‌رسد که قیمت‌های AVAX در حال حاضر در حدود 23.50 دلار پشتیبانی می‌شوند، زیرا این همان جایی است که ارز دیجیتال در طول فروش دیروز خریداران پیدا کرد. اگر گاوها بتوانند از این سطح دفاع کنند، این احتمال وجود دارد که در کوتاه مدت قیمت ها را به 25.0 دلار برگردانند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

در نمودار قیمت 4 ساعته، تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که از 26 شاخص فنی اصلی، 20 نشانگر سیگنال‌های صعودی، چهار نشانگر نزولی و دو شاخص خنثی هستند. مهمترین پیشرفت برای AVAX این است که توکن توانسته است سطح 24.0 دلار را که قبلاً به عنوان مقاومت عمل می کرد، پس بگیرد.

EMA ها در حال حاضر یک سیگنال متقاطع صعودی می دهند که نشان می دهد گاوها کنترل قیمت AVAX را در دست دارند. به عنوان مثال، متحرک نمایی 50 روزه در حال حاضر از قیمت های حدود 24.0 دلار پشتیبانی می کند، و اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالاتر از سطح 25.0 دلار برسانند، به احتمال زیاد به زودی شاهد شکست خواهیم بود.

تصویر 171
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD توسط Tradingview

نشانگر MACD در نمودار 4 ساعته در حال حاضر یک سیگنال متقاطع صعودی می دهد که نشان می دهد گاوها کنترل قیمت AVAX را در دست دارند. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 61.1 قرار دارد که نشان می دهد بازار در حال حاضر نه در محدوده خرید و نه بیش از حد فروش قرار دارد.

استوکاستیک RSI در حال حاضر یک سیگنال متقاطع صعودی می دهد، که نشان می دهد گاوها کنترل قیمت AVAX را در دست دارند در حالی که میانگین های متحرک در حال حاضر سیگنال متقاطع صعودی می دهند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت امروز بهمن نشان می دهد که جفت AVAX/USD قرار است در آینده نزدیک حرکت کند، اما هنوز مشخص نیست که این جفت به کدام سمت خواهد رفت. سطح بعدی مقاومت در 25.0 دلار قرار دارد و اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالاتر از این سطح برسانند، به احتمال زیاد به زودی شاهد شکست خواهیم بود. از سوی دیگر، اگر خرس‌ها بتوانند قیمت‌ها را به زیر 23.5 دلار برسانند، ممکن است شاهد فروش بیشتر به سمت منطقه 22.0 دلاری باشیم. به طور کلی، به نظر می رسد که بازار در حال آماده شدن برای یک شکست در هر دو جهت است، و احتمالاً با توجه به اینکه آیا گاوها می توانند از سطح حمایت 23.50 دلار در کوتاه مدت دفاع کنند یا خیر، تعیین خواهد شد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.