منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت پس از دریافت یک فشار صعودی، ثبات را در 28.18 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت پس از دریافت یک فشار صعودی، ثبات را در 28.18 دلار پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی را نشان می دهد زیرا جفت AVAX/USD پس از یک دوره صعودی قوی به سمت 28.18 دلار افزایش می یابد. قیمت‌های AVAX با مقاومت 28.38 دلار روبرو هستند و در صورت شکسته شدن این قیمت، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت‌ها به سمت 30 دلار باشیم. با این حال، اگر سطح مقاومت 28.38 دلار حفظ شود، می توانیم شاهد عقب نشینی قیمت ها به سمت سطح حمایت 26.71 دلار باشیم.

تصویر 80
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال: منبع: Coin360

بازار امروز معاملات را با 27.48 دلار آغاز کرد و در زمان نگارش این مقاله به بالاترین رقم 28.38 دلار رسید، این پس از بازگشت قوی گاوها پس از افت دیروز است. بازار در حال حاضر با قیمت 28.18 دلار معامله می شود که 2.07 درصد در روز افزایش یافته است. این ارز دیجیتال دارای حجم 24 ساعته 740 میلیون دلاری و ارزش کل بازار 8.10 میلیارد دلار بوده است.

نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD: تحولات اخیر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در 4 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است. بازار اوج های بالاتر و پایینی های بالاتری داشته است که نشان دهنده کنترل گاوها است. اخیراً، بازار به زیر سطح 28 دلار سقوط کرده است، اما پشتیبانی در 26.71 دلار پیدا کرده است، که همچنین سطح اصلاحی فیبوناچی 23.6٪ است. بازار شروع به حرکت بالاتری کرده و از سطح مقاومت 28 دلاری عبور کرده است.

تصویر 78
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 24.68 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 22.11 دلار است. در حال حاضر بازار بسیار بالاتر از این سطوح معامله می شود که نشانه صعودی است. اندیکاتور RSI در نمودار 4 ساعته در حال حاضر روی 64.71 است که در محدوده صعودی قرار دارد. با این حال، اندیکاتور شروع به نشان دادن نشانه هایی از شرایط خرید بیش از حد کرده است. MACD همچنین در منطقه صعودی حرکت می کند زیرا خط سیگنال شروع به انحراف از هیستوگرام می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نمودار قیمت یک روزه: ارز دیجیتال با رد شدن قیمت از 28 دلار روند صعودی را دنبال می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که قیمت ها در چند ساعت گذشته در یک روند صعودی ثابت بوده اند و در 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشته اند. به نظر می رسد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها به راحتی تمام سطوح کلیدی را به سمت صعودی رسانده اند. قیمت ها به بالاترین حد خود در تاریخ 28.18 دلار رسیده اند و در حال حاضر، به نظر می رسد در اطراف این سطح تثبیت شوند.

تصویر 79
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: Tradingview

خط MACD (آبی) در حال حاضر بالای خط سیگنال (قرمز) است که یک علامت صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 79.16 قرار دارد و در محدوده بیش از حد خرید قرار دارد. با این حال اندیکاتور Stochastic در حال حاضر روی 96.37 قرار دارد و در شرایط خرید بیش از حد نیز قرار دارد. این بدان معناست که ممکن است بازار در کوتاه مدت شاهد عقب نشینی باشد. به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت ها به راحتی تمام سطوح کلیدی را به سمت صعودی رسانده اند. 50 MA و 200 MA در حال حاضر به ترتیب در 21.55 دلار و 22.11 دلار هستند که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی بلندمدت بوده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها وارد کانال موازی صعودی می شوند. بازار در مرحله اصلاح است زیرا گاوها سعی می کنند قیمت ها را بالاتر ببرند. با این حال، بازار در مقطع حساسی قرار دارد زیرا گاوها سعی می کنند از مرز بالایی کانال موازی صعودی خارج شوند. اگر قیمت ها به زیر کانال موازی صعودی کاهش یابد، Bears سطح حمایت 23.67 دلار را مجددا آزمایش خواهد کرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.