منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت های AVAX نزولی باقی می مانند زیرا رد شدید در 25.15 دلار شکل می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت های AVAX نزولی باقی می مانند زیرا رد شدید در 25.15 دلار شکل می گیرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای امروز نشان می دهد که جفت AVAX/USD پس از یک حرکت نزولی به پایین ترین سطح جدید یعنی 23.33 دلار سقوط کرده است. بازار حمایت 23.18 دلار را پیدا کرده است، اما گاوها نتوانسته اند قیمت را بالاتر ببرند. جفت AVAX/USD با مقاومت 25.15 دلار مواجه است. جفت AVAX/USD در حال حاضر در روند نزولی قرار دارد و انتظار می رود در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد. قیمت در 24 ساعت گذشته 5.70 درصد کاهش داشته است و ارزش بازار سکه در حال حاضر 6,638,597,842 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 536 میلیون دلار است.

تحلیل قیمت 1 روزه AVAX/USD: بهمن حدود 23.33 دلار تثبیت می شود

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که بازار پس از یک دوره کوتاه تثبیت با رد شدن در سطح 25.15 دلار مواجه شده است. قیمت ها بین 23.18 دلار تا 25.15 دلار گیر کرده اند و به نظر می رسد که پس از خارج شدن از این محدوده، بازار شروع به صعود خواهد کرد. سرمایه گذاران برای ورود به موقعیت های جدید باید به دنبال شکستی بالاتر از مقاومت 25.15 دلاری یا شکستی زیر حمایت 23.18 دلار باشند.

تصویر 5
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: Tradingview

RSI برای جفت AVAX/USD در حال حاضر روی 52.63 است و در سطح 25.15 دلار با مقاومت مواجه است. این نشان می‌دهد که بازار در یک حرکت نزولی جزئی قرار دارد و شکست بالای مقاومت ۲۵.۱۵ دلاری می‌تواند منجر به افزایش قیمت‌ها شود. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) برای این جفت در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد و نشان می دهد که بازار در روند نزولی قرار دارد. باندهای بالایی و پایینی باندهای بولینگر نیز به یکدیگر نزدیک هستند که نشان دهنده این است که بازار در فاز یکپارچگی قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته AVAX/USD: AVAX/USD پس از یک حرکت نزولی به سمت پایین ترین سطح 24 دلار می رود.

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی مشخص قرار دارد. قیمت ها در چند روز گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده اند و به نظر می رسد پایانی برای روند نزولی فعلی وجود ندارد. کاهش حجم همچنین نشان دهنده این است که بازار در حال از دست دادن بخار است و انتظار می رود در کوتاه مدت کاهش یابد. سطح 23 دلار یک حمایت حیاتی برای جفت AVAX/USD است و به نظر می رسد که بازار قبل از یافتن هر گونه حمایتی به سمت این سطح خواهد رفت.

تصویر 4
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

اندیکاتورهای باند بولینگر در نمودار 4 ساعته برای AVAX/USD در حال حاضر در حالت نزولی قرار دارند و نشان می دهند که بازار در روند نزولی قرار دارد. RSI برای این جفت در حال حاضر روی 44.36 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت نزولی است. MACD برای این جفت نیز در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا در زیر خط سیگنال حرکت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

به طور کلی، تحلیل قیمت بهمن در یک روند نزولی آشکار است و انتظار می رود در کوتاه مدت به روند کاهشی خود ادامه دهد. سطح پشتیبانی کلیدی که باید مراقب آن باشید 23.18 دلار است. اگر این سطح حفظ شود، می‌توانیم شاهد افزایش مجدد قیمت‌ها باشیم. با این حال، اگر سطح 23.18 دلار شکسته شود، می توانیم شاهد حرکت جفت AVAX/USD به سمت سطح 22 دلار باشیم. شاخص های فنی در هر دو نمودار در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارند و نشان می دهند که احتمالاً بازار در آینده نزدیک به کاهش ادامه خواهد داد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.