منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت در نتیجه یک برد صعودی به سطح 12.99 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: قیمت در نتیجه یک برد صعودی به سطح 12.99 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 433
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که این ارز دیجیتال پس از افزایش جزئی 2.50 درصدی در 24 ساعت گذشته، در حال حاضر با قیمت 12.99 دلار معامله می شود. ارزش بازار دارایی دیجیتال 3.90 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 163 میلیون دلار ثبت شده است. حرکت صعودی نتیجه یک برد قوی در معاملات اخیر است، با سطوح مقاومت در 13.21 دلار و سطوح حمایت در 12.69 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نمودار 4 ساعته: گاو نر برای حفظ کنترل تلو تلو می خورد

نمودار تحلیل قیمت ساعتی بهمن نشان می دهد که ارز دیجیتال در 4 ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. از سوی دیگر، قیمت در چند روز اخیر روند نزولی جزئی داشته است زیرا بازار پس از یک رالی قوی خود را اصلاح کرده است. اگر قیمت بتواند بالاتر از سطح حمایت اصلی 12.69 دلار باقی بماند و از مقاومت 13.21 دلار عبور کند، حرکت صعودی ممکن است در کوتاه مدت ادامه یابد.

تصویر 431
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

MACD 4 ساعته حرکت صعودی فزاینده ای را در بازار نشان می دهد که خط سیگنال از بالای هیستوگرام عبور می کند، که نشان می دهد ممکن است قیمت در آینده نزدیک به افزایش خود ادامه دهد. اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع خرید در حال حرکت است، که نشان می دهد AVAX/USD ممکن است قبل از از سرگیری روند صعودی خود، اصلاح جزئی داشته باشد. میانگین متحرک ساده 50 روزه نیز بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه است که نشان دهنده مثبت بودن احساسات کلی بازار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: قیمت بدون محدودیت به سمت بالا حرکت می کند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک کانال صعودی معامله می شود. این دارایی دیجیتال طی چند روز گذشته با افزایش از 12.69 دلار به سطح قیمت فعلی خود، رشد قوی داشته است. با این حال، بازار ممکن است در آینده نزدیک شاهد اصلاح باشد زیرا شاخص RSI در حال حاضر در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد.

تصویر 432
نمودار قیمت 24 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

MACD 1 روزه برای AVAX/USD در حال حاضر روی 0.08220 است که نشان دهنده یک حرکت صعودی خفیف در بازار است. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 37.67 است و شکستن به زیر 37.67 می تواند نشان دهنده اصلاح قیمت باشد. میانگین متحرک ساده 50 روزه در حال حاضر 15.03 دلار است و میانگین متحرک ساده 200 روزه 11.89 دلار است که نشان می دهد احساسات کلی بازار برای ارز دیجیتال مثبت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته بهمن نشان دهنده روند صعودی آن روز است زیرا قیمت بار دیگر در مسیر بهبود است. ارزش AVAX/USD اکنون در 12.99 دلار است و می‌توان انتظار داشت که روند صعودی بیشتری در پیش باشد. حرکت صعودی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت زیرا سطح حمایت 12.69 دلار تاکنون قوی بوده است، اما ممکن است در صورت افزایش بیشتر حجم مبادلات، از آن عبور کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.