منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: روند نزولی ادامه می یابد زیرا قیمت های AVAX به زیر 15.00 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: روند نزولی ادامه می یابد زیرا قیمت های AVAX به زیر 15.00 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 235
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار خرسی همچنان تحت کنترل است زیرا قیمت ها به زیر مرز 15.00 دلار کاهش یافته است. این کاهش قابل توجهی است و به نظر می رسد بازار هنوز آماده چرخش نیست. سطح بعدی پشتیبانی 13.5 دلار است و در صورت عدم تداوم این میزان، در روزهای آینده شاهد کاهش بیشتر خواهیم بود. با این حال، اگر قیمت ها بتوانند بالاتر از این سطح باقی بمانند، می توانیم در کوتاه مدت شاهد حرکت بالاتری باشیم.

قیمت بهمن در یک ماه گذشته روندی نزولی داشته و قیمت ها در چند روز اخیر به پایین ترین حد خود رسیده است. قیمت ها اکنون به زیر 15 دلار رسیده است و این امکان را برای کاهش بیشتر در روزهای آینده باز کرده است. سطح بعدی پشتیبانی 13.5 دلار است، و در صورت عدم موفقیت، می توانیم شاهد کاهش قیمت AVAX به سطح 11.00 دلار باشیم.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: قیمت AVAX ممکن است بیشتر کاهش یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت ها معاملات جلسه معاملاتی را در بالاترین سطح 17.02 دلار باز کردند. با این حال، قیمت ها به زودی شروع به کاهش کردند و خرس ها کنترل بازار را در دست گرفتند. قیمت قبل از بسته شدن جلسه معاملاتی در 15.03 دلار به پایین ترین سطح 14.72 دلار رسید. این کاهش 11.22 درصدی در روز است. حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 656,912,996.87 دلار بود، در حالی که ارزش بازار AVAX در حال حاضر 10.9 میلیارد دلار است. این توکن در حال حاضر با برتری 0.48 درصدی در جایگاه 17 قرار دارد.

تصویر 233
شاخص های فنی نمودار 1 روزه AVAX/USDT توسط Tradingview

قیمت دقیقاً زیر خط حمایت قبلی معامله می شود که نشان دهنده فینوباچی اصلاحی 1.272 است. اگر این سطح شکسته شود، می‌توانیم شاهد حرکت به حمایت بعدی با قیمت 11.00 دلار باشیم.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار روزانه در حال حاضر 35 است و نشان می دهد که قیمت ها در بازار بیش از حد فروخته شده اند. با این حال، استوکاستیک RSI در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد و نشان می دهد که قیمت ها می تواند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد.

MACD در نمودار روزانه نیز در قلمرو نزولی قرار دارد و نشان می دهد که روند نزولی همچنان کنترل بازار را در دست دارد. خرس ها همچنان دست بالا را دارند زیرا خط MACD در چند روز آینده به زیر خط سیگنال حرکت می کند. Parabolic SAR در حال حاضر بالاتر از قیمت است و با کاهش نوسانات در بازار، روند نزولی بازار را نشان می دهد.

اقدام قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: روند نزولی بازار

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که در 4 ساعت گذشته قیمت های AVAX تغییر قابل توجهی در قیمت ایجاد کرده اند زیرا به زیر سطح 15.00 دلار می رسند. قیمت‌ها در حال حاضر حمایتی را در 13.5 دلار پیدا کرده‌اند، اما اگر این حمایت نتواند حفظ شود، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت‌ها به سطح 11.22 دلار در روزهای آینده باشیم.

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت زیر میانگین متحرک 200 (MA) و 50 MA معامله می شود. MACD در نمودار 4 ساعته در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط MACD زیر خط سیگنال معامله می شود. RSI در نمودار 4 ساعته در حال حاضر روی 34 است و نشان دهنده فروش بیش از حد قیمت ها در بازار است.

تصویر 234
نشانگرهای فنی نمودار 4 ساعته AVAX/USD توسط Tradingview

شاخص‌های فنی روند نزولی بازار را نشان می‌دهند و سهم Parabolic SAR در حال حاضر بالاتر از قیمت است و نشان می‌دهد که قیمت‌ها ممکن است در روزهای آینده به کاهش خود ادامه دهند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار رو به نزولی است و در صورت ادامه روند کاهشی قیمت ها می تواند سطح 11.22 دلار را هدف قرار دهد. نزولی در بازار را می توان به حمام خون عمومی که در چند روز اخیر در بازار ارزهای دیجیتال شاهد بود نسبت داد. شاخص های فنی در حال حاضر روند نزولی را نشان می دهند و در صورت ادامه این روند، در آینده نزدیک شاهد کاهش قیمت ها تا سطح 11.22 دلار خواهیم بود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.