منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: خرس‌ها AVAX را مجبور به نزول کوتاه مدت تا 16.81 دلار می‌کنند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: خرس‌ها AVAX را مجبور به نزول کوتاه مدت تا 16.81 دلار می‌کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت بهمن نشان می دهد که خرس ها AVAX را مجبور به نزول کوتاه مدت کرده اند. قیمت در حال حاضر در 16.81 دلار معامله می شود و به نظر می رسد ممکن است در کوتاه مدت به کاهش بیشتر ادامه دهد. پشتیبانی از AVAX/USD در 16.56 دلار وجود دارد و اگر قیمت به زیر این سطح سقوط کند، ممکن است تا 16.20 دلار کاهش یابد. مقاومت برای جفت AVAX/USD 17.03 دلار است و اگر قیمت بتواند از این سطح عبور کند، ممکن است تا 17.50 دلار افزایش یابد.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: خرس ها به تعریف منحنی قیمت ادامه می دهند

گزارش تحلیل قیمت 1 روزه بهمن، حرکت نزولی قیمت را برای امروز تایید می کند، زیرا قیمت تا 16.81 دلار کاهش یافته است. کاهش ارزش قیمت قابل توجه است زیرا سکه 0.33 درصد ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است. قیمت در چند روز گذشته کاهش یافته است، زیرا در هفت روز گذشته تقریباً 5 درصد ارزش خود را از دست داده است. حجم 24 ساعته سکه 302 میلیون دلار و ارزش بازار آن 2.06 میلیارد دلار است.

تصویر 269
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

خرس‌ها توانسته‌اند در 24 ساعت گذشته پس از افزایش شتاب، قیمت را دوباره پایین بیاورند. قیمت همچنین زیر میانگین متحرک (MA) نیز معامله می شود که در 17.04 دلار است. ارزش شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در 40.98 است و به نظر می رسد که قیمت ممکن است در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد زیرا مقدار RSI زیر سطح 50 باقی می ماند. باندهای بولینگر در حال انقباض بوده اند که نشانه ای از کاهش نوسانات بازار است.

تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD پس از یک حرکت نزولی به سمت پایین 16 دلاری می رود

تحلیل 4 ساعته قیمت بهمن، برتری نزولی را اعلام می کند، زیرا قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی و حتی در چهار ساعت گذشته، پس از شکست نزولی امروز، محدوده ای رو به پایین را پوشش داده است. در ساعات گذشته با کاهش قیمت تا سطح 16.81 دلار روند نزولی مشاهده شد.

تصویر 270
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

در نمودار 4 ساعته قیمت، میانگین متحرک در 17.15 دلار معامله می شود که بالاتر از قیمت فعلی بازار است. باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته واگرایی نشان می‌دهند و افزایش نوسانات، ارزش باند بالایی را به 17.03 دلار تغییر داده است و ارزش باند پایین را به 16.56 دلار کاهش داده است. سطح RSI به دلیل فعالیت فروش مشاهده شده از دیروز به شاخص 33.30 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

گزارش تحلیل قیمت بهمن در زمان نگارش به نفع خرس ها است. بسیاری از نشانه های فنی نیز نزولی هستند و حرکت قیمت در حال حاضر رو به کاهش است. نمودارهای یک روزه و چهار ساعته هر دو در منطقه نزولی قرار دارند. بنابراین، به نظر می رسد که قیمت ممکن است در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد و تا سطح 16.20 دلار کاهش یابد. گاوها نیاز به افزایش قدرت دارند تا قیمت را به سمت سطح 17.50 دلار برگردانند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.