منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: حرکت صعودی همچنان ادامه دارد زیرا قیمت AVAX به 21.47 دلار رسیده است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: حرکت صعودی همچنان ادامه دارد زیرا قیمت AVAX به 21.47 دلار رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که جو بازار در حال حاضر صعودی است و انتظار می رود قیمت ها در آینده نزدیک افزایش یابد. حمایت کلیدی برای قیمت های AVAX در 18.8 دلار دیده می شود، در حالی که مقاومت در 22.5 دلار دیده می شود. شکست در ابتدای این جلسه معاملاتی دیروز مشاهده شد و از آن زمان قیمت ها بیش از 11 درصد افزایش یافته است.

دارایی دیجیتال AVAX اخیراً در حال رشد بوده است و در 24 ساعت گذشته دستاوردهای چشمگیری داشته است. در زمان نگارش این مقاله، AVAX با قیمت 21.38 دلار معامله می شود. ارزش بازار دارایی دیجیتال نیز از 2.7 میلیارد دلار قبلی به 6.07 میلیارد دلار افزایش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته در 594,452,299.25 دلار ثبت شده است. این دارایی دیجیتال در چند روز اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و پس از آشفتگی های اخیر بازار به عنوان یکی از بهترین عملکردها در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده است.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: احساسات صعودی ثابت

نمودار روزانه تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که قیمت‌ها در چند ساعت اخیر در یک روند صعودی ثابت بوده‌اند و در 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشته‌اند. قیمت ها از سطح حمایت 20 دلار گذشته و در حال حاضر با مقاومت 22.5 دلاری روبرو هستند. نمودار 24 ساعته آواکس نشان می دهد که قیمت ها الگوی صعودی را تشکیل داده اند و در حال حاضر بالاتر از سطح 20 دلار معامله می شوند.

اندیکاتور MACD وارد منطقه صعودی شده است و در حال حاضر بالای خط صفر است که نشان دهنده تمایل بازار صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 73.48 قرار دارد و بسیار بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد قیمت ها در حال حاضر در محدوده خرید بیش از حد هستند. MA 50 و MA 200 هر دو به سمت بالا شیب دارند که نشان می دهد قیمت ها در یک روند صعودی قوی قرار دارند. باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند، که نشان دهنده یک بازار پر نوسان است.

تصویر 355
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

دارایی دیجیتال در چند ساعت اخیر فشار خرید زیادی را تجربه کرده است و در حال حاضر بالاتر از سطح 22.5 دلار معامله می شود. مقاومت اصلی بعدی برای قیمت ها در 25 دلار دیده می شود که یک سطح روانی کلیدی است. انتظار می‌رود این دارایی دیجیتال در آینده نزدیک این سطح را آزمایش کند. اگر قیمت ها نتوانند از این سطح عبور کنند، انتظار می رود که قیمت ها اصلاح شود. سطوح پشتیبانی برای دارایی دیجیتال 20 دلار و 18.8 دلار دیده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: روند صعودی در بازی

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت ها الگوی مثلث صعودی تشکیل داده اند و بالاتر از سطح 20 دلار معامله می شوند. قیمت ها نیز از سطح مقاومت 20 دلار خارج شده اند و در حال حاضر با مقاومت 19.82 دلار روبرو هستند. نوسانات بازار در حال حاضر زیاد است زیرا باندهای باندهای بولینگر در حال حاضر از هم فاصله زیادی دارند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و بالای خط صفر قرار دارد که نشان می دهد در حال حاضر احساسات بازار صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 62.71 قرار دارد و بسیار بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد قیمت ها در حال حاضر در محدوده خرید بیش از حد هستند.

تصویر 354
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که در حال حاضر بازار بیش از حد خرید است زیرا میانگین های متحرک به سمت بالا متمایل شده اند. MA 50 و MA 200 هر دو به سمت بالا حرکت می کنند، که نشان می دهد قیمت ها در یک روند صعودی قوی هستند. همچنین SMA 20 بسیار بالاتر از EMA 50 است که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قرار دارد. انتظار می رود که روند صعودی در آینده نزدیک ادامه یابد زیرا به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی ثابت باشد. هدف بعدی گاوها 22.5 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که احساسات بازار صعودی است و به سرمایه گذاران توصیه می شود AVAX را در سطوح فعلی برای بلند مدت خریداری کنند. انتظار می رود که دارایی دیجیتال به زودی از سطح مقاومت 22.5 دلار خارج شود و به سمت سطح 20.00 دلار حرکت کند. با این حال، اگر قیمت ها به زیر سطح 18.80 دلار حرکت کنند، خرس ها می توانند کنترل بازار را در دست بگیرند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.