منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با کاهش ارزش قیمت به 23.6 دلار، AVAX 9 درصد کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با کاهش ارزش قیمت به 23.6 دلار، AVAX 9 درصد کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن روند نزولی روزانه را نشان می دهد. خرس‌ها طی چند ساعت گذشته با موفقیت بازار را در برگرفته و زیان بیشتری را متحمل شدند. قیمت نیز طی بیست ساعت گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته و اکنون به 23.6 دلار کاهش یافته است. چند ساعت گذشته برای خریداران بسیار دلسرد کننده بود زیرا قیمت با سرعت بیشتری کاهش یافت. با گسترش نفوذ خرس‌ها، این روند تأثیرگذار بوده است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: AVAX زیان سنگینی را گزارش می کند

نمودار قیمت یک روزه بهمن علائم دلسرد کننده ای را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا قیمت از روند نزولی پیروی می کند. کسری قیمت در طول روز در حال افزایش بوده و آن را به سطح 23.6 دلار کاهش داده است و 9 درصد کاهش را در 24 ساعت گذشته گزارش کرده است. جفت ارز دیجیتال نیز در هفته گذشته 17 درصد از دست داده است زیرا خط روند قیمت در هفت روز گذشته نزولی بوده است.

قیمت به زیر ارزش میانگین متحرک (MA) که در 24.8 دلار است، رسیده است که به دلیل حرکت نزولی بزرگ است. در مقایسه، میانگین باندهای بولینگر همچنان در ارتفاع بالاتری قرار دارد زیرا در 26.3 دلار نگه داشته می شود.

آواکس 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار قیمت نسبتاً پایین است، اما همچنان پوشش 10 دلاری را نشان می دهد تا قیمت در اطراف نوسان داشته باشد، از 20.9 دلار تا 31.6 دلار همانطور که باندهای بولینگر نشان می دهد، با باند بالایی که در علامت 31.6 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت است. در حالی که باند پایین در 20.9 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت رو به پایین را نشان می دهد زیرا امتیاز اکنون 36 است و انتظار می رود از این سطوح نیز پایین تر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن، جهت نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد و به درستی توسط قیمت نشان داده می شود، که همچنان در حال کاهش است. پشتیبانی برای AVAX/USD ظاهر نشده است و قیمت به 23.6 دلار کاهش یافته است که بیشترین ضرر در چهار ساعت گذشته مشاهده شده است. با افزایش نوسانات، ممکن است فضای بیشتری برای حرکت رو به پایین قیمت فراهم شود.

آواکس 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: Tradingview

باندهای بولینگر میانگین 424.6 دلار را نشان می‌دهند، در حالی که مقدار پایین‌تر در 21.7 دلار و مقدار بالایی 27.4 است. سطوح RSI نیز به شدت در حال کاهش است و منحنی نزولی امتیاز را به شاخص 42 برای نمودار قیمت 4 ساعته رسانده است که در نیمه پایینی منطقه خنثی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

آخرین قیمت تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت یک بار دیگر در حال کاهش است. قیمت AVAX/USD در زمان نگارش این مقاله به 23.6 دلار کاهش یافته است و انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت نیز از نظر ارزش کاهش بیشتری پیدا کند، زیرا خرس‌ها بر بازار غلبه کرده‌اند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.