منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با ورود بازار به یک سلطه صعودی، ارزش AVAX به 15.82 دلار افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با ورود بازار به یک سلطه صعودی، ارزش AVAX به 15.82 دلار افزایش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن حرکت جانبی قیمت را برای روز نشان می دهد زیرا قیمت به آرامی در حال بهبود است. قیمت در 12 ساعت گذشته زیر سایه نزولی بوده است، با این حال امروز بهبودی در حرکت صعودی مشاهده می شود. قیمت ها در سطح 15.87 دلار با مقاومت روبرو هستند و شکستن بالاتر از این سطح مقاومت می تواند قیمت ها سطح مقاومت 16.00 دلار را آزمایش کند. حمایت بحرانی در سطح 12.28 دلار دیده می شود. و یک شکست کمتر از این حمایت می تواند منجر به بازگشت قیمت ها به سطح حمایت 12.00 دلار شود.

قیمت در 24 ساعت گذشته 14.60 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با 15.82 دلار معامله می شود، قیمت امروز باز شد و در 12.28 دلار معامله شد، اما روند صعودی کوتاه مدت بود زیرا قیمت اصلاح شد تا به سطح فعلی برسد. حجم معاملات 24 ساعته 729,231,683 دلار است و ارزش کل بازار Avalanche اکنون 729,231,683 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه AVAX/USD: با رسیدن آلتکوین به 15.82 دلار، گاوها همچنان به افزایش قیمت ها ادامه می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که بازار از اوایل امروز در یک روند صعودی قوی قرار داشته است زیرا به بالاترین حد فعلی در 15.82 دلار صعود کرده است. قیمت‌های بهمن در چند روز گذشته در محدوده تنگ بین 12.00 تا 15.00 دلار گیر کرده است زیرا گاوها و خرس‌ها برای کنترل بازار نبرد می‌کنند. در صورت تمدید حرکت صعودی، بهبودی بیشتر در روزهای آینده امکان پذیر است.

تصویر 179
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر ثابت است و میانگین متحرک 200 روزه همچنان در حال افزایش است که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است. RSI در حال حاضر زیر 50 است، که نشان می دهد بازار قبل از خرید بیش از حد، فضای بیشتری برای حرکت دارد. خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت 4 ساعته: AVAX/USD بالای 15.00 دلار معامله می شود

در نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت بهمن، می بینیم که بازار یک کانال موازی صعودی تشکیل داده است و در حال حاضر در مرز بالای کانال در حال معامله است. قیمت ها اخیراً از الگوی مثلث متقارن خارج شده اند که یک علامت صعودی است. انتظار می‌رود بازار قبل از از سرگیری حرکت صعودی خود به سطح 15.82 دلار بازگردد. اگر قیمت ها به زیر سطح 12.28 دلار برسد، خرس ها به دنبال کنترل بازار خواهند بود.

تصویر 178
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

RSI در 4-hour در حال حاضر در 28.14 است که در منطقه خرید بیش از حد است و نشان می دهد که ممکن است بازار در انتظار اصلاح باشد. اندیکاتور خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی است اما در حال از دست دادن حرکت است. میانگین متحرک 50 و میانگین متحرک 200 هر دو همچنان در حال افزایش هستند، که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است. 50 MA در حال حاضر 15.40 دلار است، در حالی که 200 MA در 12.37 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا انتظار می رود قیمت در روزهای آینده افزایش یابد. بازار حفظ این سطوح را دشوار خواهد یافت. با این حال، احساسات کلی بازار صعودی است. شاخص های فنی به نفع گاو نر است، که نشان می دهد افزایش بیشتر در کوتاه مدت امکان پذیر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.