منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با واکنش خرس ها قیمت بهمن به 16.71 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با واکنش خرس ها قیمت بهمن به 16.71 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که جفت AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 16.71 دلار معامله می شود و روند نزولی خود را حفظ می کند. خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و در صورت ادامه روند فعلی، احتمالاً قیمت را در کوتاه مدت به 16.59 دلار کاهش خواهند داد. با این حال، اگر گاوها بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند و قیمت را به 17.18 دلار برسانند، ممکن است یک صعود کوتاه مدت رخ دهد.

گاوها سعی کردند اوایل امروز بازار را تصاحب کنند، زیرا قیمت با اندکی بهبود مواجه شد، اما خرس‌ها پس از کاهش قیمت AVAX توانستند موقعیت خود را پس بگیرند. خرس‌ها کاملاً تهاجمی هستند و روند نزولی به اندازه کافی قوی است، زیرا اصلاح امروز بسیار شیبدار است. حجم 24 ساعته AVAX در حال حاضر 117 میلیون دلار و ارزش کل بازار 4.93 میلیارد دلار است.

تحلیل قیمت بهمن نمودار قیمت یک روزه: روند نزولی تشدید می شود

تحلیل قیمت روزانه بهمن نشان می دهد که خرس ها به نمودار قیمت بازگشته اند زیرا قیمت در طول روز کاهش قابل توجهی داشته است. با کاهش 1.03 درصدی ارزش در 24 ساعت گذشته، قیمت به 16.71 دلار کاهش یافت، زیرا خرس‌ها امروز توانستند یک بازگشت قوی داشته باشند. گاوها و خرس‌ها برای کنترل بازار با هم می‌جنگند، اما خرس‌ها در چند ساعت گذشته توانسته‌اند کنترل بازار را به دست بگیرند.

تصویر 123
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

SMA 50 در حال حاضر زیر 200 SMA است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است. 50 SMA در حال حاضر 16.98 دلار و 200 SMA 16.70 دلار است. RSI در حال حاضر روی 41.09 است، که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. میانگین متحرک در حال حاضر 16.98 دلار است که کمتر از قیمت فعلی بازار است که نشان می دهد بازار در یک روند نزولی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت بهمن روند نزولی را تأیید می کند زیرا خرس ها برتری خود را کاملاً ماهرانه حفظ کرده اند. شکست قیمت نزولی بود و در چهار ساعت گذشته متحمل ضرر شدید شد که شرایط را بیشتر بدتر کرد.

تصویر 124
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت 16.87 دلار بالاتر از سطح قیمت است و یک متقاطع بین منحنی SMA 50 و SMA 20 نیز ثبت شده است که یک نشانه نزولی است. میانگین متحرک صاف (SMA) 50 در حال حاضر 16.87 دلار است که بالاتر از سطح SMA 200 در 16.70 دلار است.

شاخص قدرت نسبی 4 ساعته (RSI) پس از عقب نشینی از منطقه اشباع فروش، در حال حاضر روی 42.51 است زیرا قیمت با روند نزولی روبرو شده است. اندیکاتور RSI نزدیک به مرکز است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروخته شده است و ممکن است در ساعات آینده به هر سمتی برود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت بهمن امروز نزولی است زیرا انتظار داریم که AVAX در ساعات آینده پس از افت شدید قبلی، نزولی بیشتری را آزمایش کند. انگیزه نزولی همچنان بر بازار حاکم است و انتظار می رود AVAX نیز در ساعات آینده نزولی باقی بماند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.